لیست وزن

   

  قیمت میلگرد آجدار آناهیتا گیلان

  0تاریخ به روز رسانی :9:201402/09/09
  کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
  1میلگرد آجدار 8 آناهیتا گیلان24,3678شاخه 12 متریA2کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  2میلگرد آجدار 10 آناهیتا گیلان24,16110شاخه 12 متریA2کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  3میلگرد آجدار 12 آناهیتا گیلان24,06512شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  4میلگرد آجدار 14 آناهیتا گیلان23,61114شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  5میلگرد آجدار 16 آناهیتا گیلان23,61116شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  6میلگرد آجدار 18 آناهیتا گیلان23,61118شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  7میلگرد آجدار 20 آناهیتا گیلان23,61120شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  8میلگرد آجدار 22 آناهیتا گیلان23,61122شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  9میلگرد آجدار 25 آناهیتا گیلان23,97825شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم
  10میلگرد آجدار 28 آناهیتا گیلان23,97828شاخه 12 متریA3کارخانهآناهیتا گیلانکیلوگرم


  کارخانه میلگرد آجدار آناهیتا گیلان

  کارخانه آناهیتا گیلان در سال ۶۹ در رشت تاسیس شده و در سال ۸۹ به صورت سهامی خاص فعالیت خود را ادامه داد این کارخانه که میلگردهایی از سایز ۸ تا ۳۲ میلی متر تولید می کند اکنون توانسته محبوبیت زیادی در بین مشتریان پیدا کند. این کارخانه اکنون قادر به تولید میلگرد آجدار در سایز های متنوع و همین طور اشکال کاربردی است میلگردهای کارخانه آناهیتا گیلان به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. کارخانه فولاد آناهیتا گیلان در سه فاز کار میکند و از شرکت های سهامی خاص شمال ایران می باشد.

  این کارخانه عبارتند از:

  • فاز اول: خط تولید میلگرد آجدار با ظرفیت ۳۲۰ هزار تن در سال.
  • فاز دوم : خط ذوب فولاد
  • فاز سوم : تولید میلگرد در سایزهای کوچک

  وزن میلگرد آجدار آناهیتا گیلان

  وزن یکی از خصوصیات مهم فیزیکی در هنگام خرید میلگرد آجدار آناهیتا می باشد وزن میلگرد آجدار آناهیتا گیلان بر روی قیمت آن‌ها نیز تاثیر گذاشته و همانطور که گفته شد سایز میلگرد آجدار آناهیتا بین ۸ تا ۳۲ می ‌باشد. میلگرد آجدار آناهیتا در وزنی استاندارد تولید شده همین امر باعث می‌شود که کیفیت بالایی داشته باشند به طور کلی میلگرد آجدار A2 سایز ۸ و ۱۰ میلگرد اجدار A3 سایز ۱۲ و ۳۲ دارند.

  مجموعه میلگردهای آجدار آناهیتا گیلان

  میلگردهای این کارخانه در دو دسته آجدار مارپیچی و آجداره جناغی دسته بندی می شوند. میلگردهای آجدار مارپیچی سایز حدود ۸ تا ۱۰ میلیمتر داشته و مقاومت آن ها پانصد می باشد این در حالی است که میلگرد آجدار دوکی شکل در سایزهای ۸ تا ۳۲ تولید شده و مقاومت حدود ۶۰۰ دارند.

  میلگرد آجدار آناهیتا گیلان چیست؟ و چه کاربردی دارند؟

  میلگرد سازه ای است که با آهن تولید شده و ابتدا درون کوره رفته و پس از اعمال تغییراتی به بازار عرضه می‌شود. میلگردهای آجدار آناهیتا گیلان درون بتن استفاده شده و به ساختمان مقاومت می بخشند این میلگردها که در حداکثر کیفیت قرار داشته توانسته اند تا کنون مشتریان را راضی نگه دارند. یک میلگرد استاندارد باید قطری مشخص داشته و همچنین ترکیبات شیمیایی و خواص مکانیکی آن با استانداردها مطابقت داشته باشد خواص مکانیکی میلگرد مانند تنش تسلیم و استحکام کششی در آزمون کشش آزموده می شود. لازم به ذکر است که اکنون به جای میلگرد آجدار A2 و A3  بنا به استاندارد ملی ۳۱۳۲ میلگرد های آج ۳۴۰ و آج۴۰۰می گویند. میلگردی که در ایران تولید می‌شود باید با استاندارد ملی ۳۱۳۲ در تناقض نبوده و مطابق آن عمل کند.

  قیمت میلگرد آجدارآناهیتا گیلان

  همانطور که می دانید قیمت محصولات به مواد اولیه آنها بستگی دارد علاوه بر این ارزش افزوده کارخانجات نیز وجود دارد از آنجا که قیمت سنگ آهن و واردات آن روز به روز در حال تغییر است نمی‌توان قیمت روز میلگرد آجدار آناهیتا گیلان را ثابت بیان کرد اما شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته به سایت آهن رفته و قیمت محصولات را دنبال کنید. به طور کلی کارخانه آناهیتا گیلان با در نظر گرفتن توان خرید خریداران محصولاتی با صرفه اقتصادی و با کیفیت تولید می کند.


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .