تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار شرکت شیراز پولاد نورد

تاریخ به روز رسانی :-9:19
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردبرندمحل بارگیری
1کلاف 8 آجدار A2 نورد شیرازتماس8کلاف آجدارA2شرکت شیراز پولاد نوردکارخانه
2کلاف 10 آجدار A2 نورد شیرازتماس10کلاف آجدارA2شرکت شیراز پولاد نوردکارخانه
3کلاف 12 آجدار A2 نورد شیرازتماس12کلاف آجدارA2شرکت شیراز پولاد نوردکارخانه
4کلاف 14 آجدار A2 نورد شیرازتماس14کلاف آجدارA2شرکت شیراز پولاد نوردکارخانه


 میلگرد کلاف آجدار شرکت شیراز پولاد نورد

شرکت پولاد نورد شیراز که در سال ۱۳۵۸ با هدف اشتغال زایی و ایجاد محیطی مناسب برای توسعه صنایع در کازرون تاسیس گردید. ابتدا این کارخانه در نظر داشت انواع سقف های تیرچه بلوک را تولید کند با توسعه این کارخانه در سال ۶۳ خرپاهای میلگردی تاسیس کرده و در ادامه توانست کلاف های آجدار استانداردی را تولید کند اکنون این کارخانه با تاسیس انواع مفتول، کلاف میلگرد ساده و کلاف میلگرد آجدار پیشرو در زمینه تولید فولاد می باشد این کارخانه حدود ۷۵ هزار تن در سال تولید داشته و علاوه بر تولیدات داخلی صادرات نیز دارد.

میلگرد های کلاف آجدار کارخانه شرکت شیراز پولاد نورد چگونه هستند

همانگونه که گفته شد این کارخانه به تولید میلگرد کلاف در دو نوع کلاف ساده و کلاف آجدار می‌پردازد میلگرد های ساده که در سایز‌های ۸ تا ۱۰ عرضه شده و میلگردهای آجدار ۸ تا ۱۶ میباشند لازم به ذکر است که میلگرد آجدار A2 و میلگرد آجدار A3 و در سایزهای ۱۰ تا ۲۲ تولید می گردد.

مجموعه میلگرد کلاف آجدار شیراز پولاد نورد

مفتول های کششی

مفتول های کششی که باید با فولاد کم کربن ساخته شوند چراکه کربن زیاد مانع انعطاف پذیری می شود این مفتول ها در سیم های برق،کابل ها، آلات موسیقی و گیره های کاغذ وجود دارند.

مفتول های فنری

مفتول های فنری که با کربن ۷ و قطر ۸ میلیمتر میباشند کربن شان از مفتول کششی کمی بیشتر بوده در نورد سرد تولید می‌شوند از موارد کاربرد این مفتول ها می توان به انواع فنر ها اشاره کرد مانند: فنر های پیچشی، خمشی، استاتیک و نورد.

میلگرد کلاف در حقیقت یک محصول فولادی نهایی می باشند این محصول از شمش یا اسلوب تولید می‌شود و بعد از آن در دستگاه‌های خاصی تحت کشش قرار گرفته و بعد از آن که شکل گرفت به صورت شاخه یا به صورت یک حلقه پیچیده در می آید که به آن کلاف می گویند.

کاربرد میلگرد کلاف آجدار کارخانه پولاد نورد شیراز

کلاف ها بسته به نوع شکلی که دارند و متناسب با قطر شان در مناطق متفاوتی استفاده می شوند به عنوان مثال: سیم های مفتولی که از کلاف های آجدار ساخته می شود در ساخت فنر، پیچ  و مهره، سیم خاردار، جوشکاری همچنین در ساختمان سازی برای تقویت و استحکام بناها، بلوک های نسوز و تقویت ستون ها استفاده می شود.

وزن میلگرد کلاف آجدار کارخانه پولاد نورد شیراز

این کارخانه با تولیدات بالا و همچنین در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی تا کنون سعی داشته میلگردهای با بهترین وزن و مناسب ترین ویژگی ها را در اختیار شما قرار دهد به عنوان مثال قطر داخل سیم های مفتول ۸۱۰ تا ۹۱۰ میلیمتر و قطر قسمت خارجی ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ میلی متر می باشد و وزنی معادل ۶۰۰ کیلوگرم تا ۲ تن برای آنها برآورد شده است.

قیمت میلگرد کلاف آجدار پولاد نورد

قیمت روز میلگرد کلاف آجدار شیراز پولاد نورد در مقایسه با کلافهای ساده بیشتر می‌باشد اما به طور کلی قیمت این محصولات بر اساس سایز و نوع آن تعیین می گردد. ما قیمتی را به صورت همیشگی برای این محصول عرضه کنیم در نتیجه به شما پیشنهاد می شود تا با مراجعه به سایت های معتبر از قیمت روزانه کلاف آجدار کارخانه پولاد نورد مطلع شوید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .