لیست وزن

 

قیمت پروفیل آبرو اصفهان

تاریخ به روز رسانی :9:301401/11/10
کدشرحقیمتارتفاعضخامت طولمحل بارگیری
1پروفیل آبرو یک طرفه27,7551836اصفهان
2پروفیل آبرو دو طرفه27,7551836اصفهان

پروفیل آبرو اصفهان چیست؟

به هنگام ساختمان سازی مصالح و لوازم بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد در این میان کیفیت و جنس مصالح حرف اول را می ‌زند. شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که پروفیل آبرو چیست در پاسخ به چنین سوالی باید گفت احتمالاً تا به حال به سقف خانه ها توجه کرده اید و یا دیده اید که تو در شیروانی ها مصالح به کار برده می شود که مانع ورود آب و نم گرفتگی به داخل خانه شود. در حقیقت پروفیل آبرو می ‌تواند آب را از سقف به قسمت پایین خانه و یا ساختمان هدایت کند. بنابراین می توان گفت نقش مهمی را ایفا می کند زیرا به در صورت عدم وجود پروفیل آبرو ساختمان به کلی تخریب می ‌شود. اکنون اگر شما هم می خواهید برای ساخت و ساز از طرفی آب و استفاده کنید و نیازمند اطلاعات بیش تری هستید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کاربرد پروفیل آبرو اصفهان

مهم ترین چیزی که هنگام خرید هر مساله ای ذهن افراد را مشغول می ‌کند این است که کاربرد آن چیست؟ زیرا افراد قرار است برای خرید مصالح مختلفی هزینه کنند از این رو اهمیت کاربرد آن بیش تر می شود. استفاده از پروفیل آبرو کاربرد های بسیار زیادی دارد از این رو ما همه این کاربرد ها را به صورت موارد زیر برای تان دسته بندی نموده ایم. کاربرد های پروفیل آبرو اصفهان به شرح زیر است:

به عنوان هدایت کننده آب در ساخت شیروانی ها استفاده می شود.
هم چنین از موارد استفاده از پروفیل آبرو در ساخت سقف مکان های مختلفی مثل گاوداری ها و مرغداری ها است.
البته که در ساخته درب و پنجره نیز از پروفیل استفاده می شود.
سقف گلخانه ها و پارکینگ ها را نیز از پروفیل آبرو می سازند.
در چنین مکان هایی آب به راحتی به سمت پایین و زمین هدایت می شود.

وزن پروفیل آبرو اصفهان

برای برخی افراد وزن پروفیل آبرو اهمیت بسیاری دارد زیرا قرار است آن را در محل مناسب نصب کنند. به همین خاطر باید در مورد وزن آن اطمینان حاصل کنند. در واقع باید بگوییم که وزن پروفیل آبرو اصفهان به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله ضخامت و طول و ارتفاع آن که در صورت امکان همه این ها قابل تغییر هستند و متناسب با سفارش مشتری ساخته و ارائه می ‌شوند. اما اگر بخواهیم ابعاد و نسبت های دقیقی برای این موارد تعیین کنیم باید بگوییم که به طور کلی وزن هر پروفیل آبرو بیش تر از ۷۰ کیلوگرم است. طولانی به ۶ متر و ارتفاع آن نزدیک به ۷۰ سانتیمتر می رسد.

قیمت پروفیل آبرو اصفهان

یکی از مهم ترین موارد هنگام خرید پروفیل برای ساخت و ساز قطعاً قیمت آن است. همه مشتریانی که برای خرید پروفیل آبرو مراجعه می ‌کنند. باید استعلام دقیقی در مورد قیمت آن داشته باشند. قیمت پروفیل آبرو اصفهان به موارد مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها مربوط به ابعاد اندازه های آن است. هر چه طول و ضخامت و تعداد پروفیل آب و سفارش مشتری بیش تر باشد قطعاً هزینه بیش تری برای خرید آن باید بپردازد. مورد دیگری که می ‌تواند در قیمت پروفیل آبرو اثر گذار باشد نوسانات موجود در بازار می باشد که به طور کلی بر اساس موارد اقتصادی و سیاسی تغییر می‌ کند. برای دریافت قیمت می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی اقدام کنید.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .