تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن تیرآهن

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع تیرآهن را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن تیرآهن روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت تیرآهن ریل آهنی

تاریخ به روز رسانی :-9:00
کدشرحقیمتمحصولحالتواحدنوع کالامحل بارگیری
1اتصالات ریلتماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
2ریل آهنی وارداتیتماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
3ریل آهنی وارداتی P50تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
4ریل آهنی R33تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
5ریل آهنی A R43تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
6ریل آهنی S33تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
7ریل آهنی S41تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
8ریل آهنی S49تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
9ریل آهنی S54تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران
10ریل آهنی S64تماس وارداتی12متریشاخه.بنگاه تهران


ریل آهنی چیست؟

تا به حال اسم ریل آهنی به گوش تان خورده است؟ اگر هنوز با تیر آهن ریلی آهنی آشنا نشده اید پس با ما در این مقاله همراه باشید. ریلی آهنی یک فولاد نورد شده می باشد که به دو رشته موازی روی ریل بندهای راه آهن نصب خواهند شد هدف از نصب این ریل های آهنی بر روی ریل ها این است که واگن ها به راحتی از روی آن ها گذر کنند. وجود قطعات سنگ شکسته شده بر روی بستر راه‌ آهن برای تثبیت و تعادل ریل ها انجام می‌شود که به این نوع سنگ ها بالاست می گویند.

به دلیل این که تیر آهن ریلی آهنی در معرض رطوبت و سایش قرار می گیرند برای اینکه از زنگ زدگی آن ها جلوگیری شود از فولاد های سی کا ۴۵ و سی کا ۵۵ استفاده می شود. فولاد سی کا ۴۵ حدود ۴۵ درصد کربن، ۲۵ درصد سیلیسیوم و ۶۵ درصد منگنز در ترکیب شیمیایی خود دارد و وجود همین ترکیب ها باعث می‌شود استحکام و مقاومت ریلی آهنی در برابر رطوبت و خوردگی بیشتر شود. از ریلی آهنی علاوه بر ریل بند راه آهن برای باز و بسته شدن درهای صنعتی و گاراژی، نگهداری و مسیر حرکت جرثقیل های معلق و در معادن برای حرکت واگن‌ های حمل بار نیز استفاده می‌شود.

سایز ریل آهنی

ریلی آهنی در انواع مختلف و سایزهای مختلفی ساخته می‌شود که از نظر وزن و طول با یک دیگر متفاوت هستند اما در ساخت همه آن ها از استانداردهای کشورهای اروپایی و ایرانی استفاده شده که به کیفیت کار می افزاید بنابراین می توان گفت که ریلی آهنی در بستر راه‌ آهن ها می توانند واگن ‌های ۲۵ تنی را نیز تحمل کنند همچنین ریلی آهنی های سایر کشورها ممکن است با ایران کمی متفاوت باشد.

استانداردهای ساخت ریل آهنی

 استانداردهایی که برای ساخت ریل آهنی استفاده می شود شامل:

  • استاندارد اروپا
  • استاندارد د روس
  • استاندارد ژاپن
  • و تیپ A

انواع ریل آهنی ها

ریل آهنی ها معمولاً بر حسب استفاده در سیستم‌های حمل و نقل، از لحاظ شکل فیزیکی، ابعاد جنس و مقاومت در برابر فشارهای وارد شده متفاوت هستند و به صورت ریل های راه آهن، ریل جرثقیلی و ریل  معدنی تقسیم بندی می شود.

قدیمی ترین ریلی که ساخته شده است مربوط به قرن ششم میلادی می باشد و این ریل ها از جنس چوب بودند و بر روی آن ها واگن های چوبی حرکت می کردند اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت شدن تکنولوژی شاهد ساخته شدن ریل های آهنی هستیم که حمل و نقل با قطار را برای مان آسان‌تر کرده است. بیشترین خرید و فروش مربوط به ریلی آهنی هایی است که مطابق با استانداردهای اروپا و استانداردهای روس ساخته می شوند. 

قیمت تیرآهن ریل آهنی، قیمت روز تیرآهن ریل آهنی، قیمت انواع تیرآهن ریل آهنی، خرید تیرآهن ریل آهنی، فروش تیرآهن ریل آهنی، قیمت تیرآهن ریل آهنی در تهران را در جداول سایت بروز رسانی کرده ایم همچنین می توانید با کارشناسان فروش آهن آنیل در ارتباط باشید.

قیمت تیرآهن ریل آهنی بر اساس محل مورد استفاده آن تعیین می‌شود. محل کاربرد تیرآهن ریل آهنی می‌تواند در ضخامت ریل، طول ریل انتخاب شده و قیمت نهایی ریل تاثیر بگذارد. در جداول قیمت، لیست قیمت تیرآهن ریل آهنی آورده شده است. این لیست، هر روزه به روز رسانی می‌شود تا شما مصرف کنندگان عزیز در جریان نرخ روز تیرآهن ریل آهنی قرار بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .