لیست وزن

 

قیمت میلگرد خاموت

تاریخ به روز رسانی :9:151401/11/10
کدشرحقیمتآنالیزابعادواحدمحل بارگیری
1میلگرد خاموت سایز 823,500A240*40کیلوگرماصفهان
2میلگرد خاموت سایز 1022,500A240*40کیلوگرماصفهان


 میلگرد خاموت

خاموت در حقیقت روشی برای افزایش استحکام بنا می باشد. میلگرد خاموت، میلگردهایی می باشد که در پروژه‌های مختلف ساختمانی از آنها استفاده می شود. این میلگردها بر دو نوع طولی و عرضی تقسیم بندی می گردند. به این صورت که اگر در طول ساختمان از آنها استفاده شود میلگرد طولی و اگر در عرض به کار بروند میلگرد عرضی می گویند. میلگردهای خاموت در سایز های مختلفی در بازار عرضه شده اند. اما خاموت میلگردی است که خم شده و به همین دلیل نام خاموت بر آن گذاشته شده است.

مجموعه خاموت

خاموت ها که در انواع مختلفی تقسیم بندی شده و هر کدام در جایگاه خاص خود استفاده می شوند عبارتند از:

  • خاموت های معمولی

 با دست تولید شده و در ساختمان سازی استفاده می شوند. شما می توانید قالب این میلگردها را متناسب با سازه خود تغییر دهید.

  • خاموت های مارپیچ

خاموت های مارپیچ با دست ایجاد نمی شوند برای استفاده آنها از دستگاه های CNC استفاده شده و مانند خاموت های معمولی اندازه آنها می تواند متغیر باشد.

  • خاموت سلولار

خاموت های سلولار به صورت حلقه ای بوده و برای تولید آنها از سلولار استفاده می شود. لازم به ذکر است استحکامی که این خاموت ها به ساختمان می‌دهند مثال‌زدنی است و در حال حاضر جدیدترین و بهترین خاموت موجود در بازار می باشند.

  • خاموت سنتی

خاموت های سنتی نیز مانند خاموت های معمولی با دست تولید می گردند. ظاهرشان مربعی شکل بوده و کاربرد بسیاری در صنایع ساختمان سازی دارند.

کاربرد خاموت چیست؟

انسان ها به دنبال تولید بناهایی ضدزلزله و مقاوم می باشند بنابراین تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا ابزارهایی را تولید کنند که در این راه با آنها کمک کند. یکی از این ابزارها خاموت ها می باشند. این میلگردها در بتن استفاده شده و از شکستن بتن جلوگیری می کنند به طور کلی خاموت ها باعث می شوند که از تخریب و ترک خوردن ساختمان جلوگیری کرده به دلیل خاصیت کششی که به بتن می بخشند مقاومت ساختمان را بالا برده اما باید دقت کنید که خاموتها به اندازه یک وجب از یکدیگر فاصله داشته و همچنین با کمک سیم های آرماتور بندی به میلگردهای طولی متصل شوند. دمای خیلی کم برای خاموت ها مناسب نیست بنابراین دما نباید به زیر ۵ درجه سانتی گراد برسد.

وزن خاموت چقدر است؟

از آنجا که وزن یک سازه به وزن ابزار موجود در آن بستگی دارد بنابراین وزن خاموت های موجود در سازه موضوعی مهم می باشد و شما باید خاموت های استاندارد با شرایط سازه خود انتخاب کنید چرا که کار خاموت افزایش مقاومت بخشی به ساختمان است اما در صورت انتخاب خاموتهای نامتناسب ممکن است مقاومت ساختمان شما به خطر بیفتد چرا که اگر خاموتی با وزن کم انتخاب کنید در حقیقت کمکی به مقاومت ساختمان نکرده‌اید و اگر وزن خاموت زیاد باشد نیز هم کمکی به وزن به مقاومت ساختمان نکرده‌اید.

قیمت خاموت

خاموت ها نیز مانند سایر ابزار آلات فولادی برای تهیه نیاز به موارد اولیه، نیروی کار، کارخانه تولید، وزن و سایز متفاوتی دارند در نتیجه متناسب با این شرایط تغییر می کند و ما نمی‌توانیم قیمت خاموت را ثابت بیان کنیم، شما می توانید با پشتیبانان تماس گرفته و از قیمت لحظه ای خاموت ها مطلع شوید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .