تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن تیرآهن

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع تیرآهن را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن تیرآهن روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت تیرآهن IPE فولاد ماهکار اشتهارد

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزحالتواحداستانداردمحل بارگیری
1تیرآهن 14 فولاد ماهکار اشتهارد_ 130 کیلویی26,7001412متریکیلوگرمIPEکارخانه
2تیرآهن 14 فولاد ماهکار اشتهارد_ 120 کیلویی26,7001412متریکیلوگرمIPEکارخانه


 تیرآهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد

امروز با ما همراه باشید تا درباره تیر آهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد اهواز با یک دیگر صحبت کنیم. قطعا همه ی شما می دانید که تیر آهن چیست و چه کاربردی دارد ما امروز این جا هستیم تا یک سری اطلاعات کلی را به اطلاعات شما اضافه کنیم.  همان گونه که از نام تیر آهن IPE  فولاد  ماهکار اشتهارد معلوم است این تیر آهن بر اساس استاندارد IPE  ساخته شده است. برند و نام کارخانه ی این تیر آهن از دیگر اطلاعاتی است که نام آن به ما می دهد. 

لازم به ذکر است که هر تیر آهن به دو بخش اصلی یعنی بال و جان تقسیم می شود. بال ها به شکل موازی و جان ها هم به شکل عمودی به یک دیگر وصل می شوند.  باید خدمتتان عرض کنیم که این تیر آهن ها بر اساس استاندارد های ایران و اروپا ساخته می شوند. به طور معمول تیر آهن ها بر اساس استاندارد ها و در وزن و اندازه های استاندارد مثلا تیر آهن ۱۲، ۱۴  و ۲۰ ساخته می شوند که این تیر آهن ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.

وزن تیرآهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد

وزن تیر آهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد خیلی مهم است چون که معمولا این تیر آهن ها بر اساس وزن و بر حسب کیلو گرم خرید و فروش می شوند. دقت کنید که هر چه یک تیر آهن ضخیم تر باشد و یا طول آن بیش تر باشد وزن آن نیز بالا تر می رود. برای مثال وزن تیر آهن ۱۴ ، ۱۳۲ کیلو گرم و وزن تیر آهن ۲۰ ، ۲۵۵ کیلو گرم است. مسئله ی دیگری که در این بخش باید به آن رسیدگی شود کاربرد تیر آهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد است.

قطعا می دانید که عمده ی کاربرد این تیر آهن ها در ساختمان سازی است. اکثر خانه ها و تمام سوله ها با کمک این تیر آهن ها ساخته می شوند. البته برخی دیگر از کسب و کار ها نیز به این تیر آهن ها نیاز دارند. شما نیز می توانید برای ما بنویسید که این تیر آهن ها را برای چه کاری می خواهید.

قیمت تیرآهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد

یکی از بیش ترین سوال هایی که تا به این جا کاربران از ما پرسیده اند این است که قیمت روز تیر آهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد چه قدر است. شایان ذکر است که برای اعلام قیمت هر محصولی یک سری عوامل که در ساختن آن و بازار فروش آن محصول وجود دارند آن قیمت را مشخص می کنند و به همین دلیل ما نمی توانیم یک قیمت مشخص به مشتری اعلام کنیم. همان گونه که می دانید این روز ها به خاطر نوسان قیمت جهانی آهن و هم چنین  وضعیت بازار این قیمت ها هر روز تغییر می کنند.  نرخ دلار نیز از دیگر مواردی است که قیمت تیر آهن را عوض می کند.

به طور کلی قیمت هر تیرآهن به وزن، سایز و قیمت مواد اولیه به کار رفته آن بستگی دارد.  چنان چه قصد خرید تیرآهن IPE  فولاد ماهکار اشتهارد را دارید می توانید با کارشناس های ما تماس بگیرید و یا این که لیست قیمت موجود در سایت را مشاهده کنید و در آخر نیز خرید خود را انجام بدهید تا همکاران ما تیرآهن ها را برای شما بفرستند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .