تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن تیرآهن

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع تیرآهن را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن تیرآهن روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت تیرآهن IPE جهان فولاد غرب

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:02
کدشرحقیمتسایزحالتواحداستانداردمحل بارگیری
1تیرآهن 14سبک کرمانشاهتماس1412متریشاخهIPEکارخانه
2تیرآهن 14سنگین کرمانشاهتماس1412متریشاخهIPEکارخانه
3تیرآهن 14فابریک کرمانشاهتماس1412متریشاخهIPEکارخانه
4تیرآهن 14سبک کرمانشاه شاخه ایتماس1412متریشاخهIPEکارخانه
5تیرآهن 14سنگین کرمانشاه شاخه ای3,486,2401412متریشاخهIPEکارخانه
6تیرآهن 14 فابریک کرمانشاه شاخه ایتماس1412متریشاخهIPEکارخانه
7تیرآهن 16 فابریک کرمانشاهتماس1612متریشاخهIPEکارخانه


تیر آهن IPE  جهان فولاد غرب

یکی از مهم ترین های پروفیل ساختمانی که در صنعت ساختمان سازی بسیار استفاده می‌شود تیر آهن ها هستند. تیر اهن ها به صورت معمولی یا به فرم IPE وجود دارند. تیر آهن های معمولی را به ارتفاع ۸۰ تا ۶۰۰ میلی متر می سازند که در ستون ها، خرپاها، نعل درگاه ها و پوشش سقف استفاده می‌شود. به دلیل استفاده گسترده ای که از تیر اهن‌ های IPE می‌شود آن ها را کارخانه های بسیاری می سازند که یکی از آن ها جهان فولاد غرب می باشد.

کارخانه جهان فولاد غرب توانسته تولیدات داخلی را افزایش دهد و برای اینکه بتواند نیازها را برطرف کند به واردات متکی شده است. این کارخانه توانسته هزینه‌های ارزی را کمتر کرده و در مناطق محروم نرخ بیکاری را کاهش دهد همچنین از افرادی استفاده می‌کند که تجربه و دانش زیادی در زمینه تولید محصولات صنعتی و فولادی دارند. این موسسه در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و یکی از هدف های اصلی آن تولید محصولات فولادی برای کاهش دادن واردات می باشد.

تیر آهن IPE  جهان فولاد غرب چیست؟

 تیر آهن IPE جهان فولاد غرب یکی از مرغوب ‌ترین تیرآهن ها می باشد زیرا در این مجتمع از تمامی واحدهای کنترل کیفیت و استانداردهای لازم در حین تولید استفاده می شود. زمانی که تمامی شمش های فولادی از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی تایید شده اند وارد حوزه تولید می شوند همچنین کارخانه جهان فولاد غرب علاوه بر اینکه بر روی مواد اولیه کنترل و نظارت دارد بر روی غلتک ها نیز نظارت را انجام می دهد تا تمامی استانداردها برای ساخت یک تیر آهن IPE انجام شود. تیر آهن IPE جهان فولاد غرب نیز مانند تمامی تیر آهن ها از فولاد ساخته می شود و دارای بال هایی با ضخامت های یکسان و یکنواخت است.

به تیر آهن های نیمه پهن موازی، تیر آهن IPE گفته می شود. تیر اهن هایی که در کارخانه جهان فولاد غرب ساخته می شوند در سه حالت: بتنی، چوبی و فلزی هستند که فلزات به دلیل استحکام و مقاومت ای که دارند بیشتر برای ساخت تیر آهن مورد استفاده قرار می‌گیرند و کاربردهای گسترده تری در ساختمان سازی ها دارد. شکل ظاهری تیر آهن ها معمولاً به شکل I یا به شکل Hمی باشد تیر آهن های نوع IPE جهان فولاد غرب از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند زیرا از نظر کیفیت به جدول اشتال نزدیک تر بوده و بیشتر تیر اهن ها را بر اساس کیفیت این تیر آهن می‌سنجند.

 مزایایی که این تیر آهن ها دارند شامل:

  •  ضریب خطا و سازه ها را کاهش می‌دهند.
  •  سرعت پروژه افزایش پیدا می‌کند.
  •  هزینه‌های عملیاتی کاهش پیدا می‌کند.
  •  میزان مصرف آهن کاهش پیدا می‌کند.
  •  همچنین استحکام و مقاومت بالایی نیز دارد.

 تمامی استانداردهای مورد استفاده در ایران و کشورهای اروپایی در تیر آهن های IPE استفاده شده است. ارتفاعی که برای این تیراهن ها در نظر می‌گیرند بین ۸۰ تا ۶۰۰ میلی متر می باشد و ارتفاع آن ها بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی متر متفاوت است و برای مصارفی چون ستون بندی، ساخت خرپا، پوشش سقف و اسکلت سازی، کشتی سازی، پالایشگاه و غیره نیز کاربرد دارد.

قطعا می دانید که برای قیمت گذاری هر محصولی چندین عامل دست به دست یک دیگر می دهند تا یک قیمت را به عنوان قیمت نهایی به مشتری اعلام کنند و قیمت تیر آهن  IPE  جهان فولاد غرب نیز از این قاعده مستثنی نیست.  یکی از چندین عواملی که در قیمت گذاری تاثیر می گذارند وزن تیر آهن است هر چه تیر آهن سنگین تر باشد قیمت آن نیز بالا تر است.

وضعیت خرید و فروش بازار نیز یکی دیگر از این عوامل است. همان گونه که می دانید این روز ها قیمت دلار روزانه بالا و پایین می رود باید به این نکته اشاره کنیم که نرخ دلار نیز در تعیین قیمت موثر است.  سایز و هم چنین قیمت ماده اولیه از دیگر موارد تاثیر گذار هستند.  کارشناس های ما در سایت ضخامت ، ابعاد، عرض و ارتفاع تیر آهن معمولی را مشخص کرده اند  و قیمت روز تیر آهن  IPE  جهان فولاد غرب را نیز در سایت نوشته اند لطفا آن را چک کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .