تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم صنعتی سایز 5

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:26
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردمحل بارگیریواحد
1لوله درز مستقیم 6 اینچ تهران صنعتی34,9556 اینچ56متریصنعتیکارخانهکیلوگرم
2لوله درز مستقیم21/2 اینچ تهران صنعتی34,95521/2 اینچ56متریصنعتیکارخانهکیلوگرم
3لوله درز مستقیم 5 اینچ تهران صنعتی34,9555 اینچ56متریصنعتیکارخانهکیلوگرم
4لوله درز مستقیم 4 اینچ تهران صنعتی2،441،9094 اینچ56متریصنعتیبنگاه تهرانشاخه
5لوله درز مستقیم 3 اینچ تهران صنعتی1،943،5603 اینچ56متریصنعتیبنگاه تهرانشاخه
6لوله درز مستقیم 6 اینچ تهران صنعتی3،588،1116 اینچ56متریصنعتیبنگاه تهرانشاخه
7لوله درز مستقیم 4 اینچ تهران صنعتی34,955 4 اینچ56متریصنعتیکارخانهکیلوگرم


 لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵ چیست؟

با تولید تجهیزات مختلف و ماشین های گوناگون به تحهیزات ساختمانی و صنعتی در تولید لوله پیشرفت چشم گیری رخ داده است از جمله که لوله ها با تنوع بیش تری تولید می شوند. از این پیشرفت و تنوع تولید نیز لوله های درز دار بی نصیب نمانده اند و اتفاقا بیشترین میزان را دارند. این لوله ها سایز ها و مدل های مختلفی دارند که در چند مقاله در سایت ما هر کدام را به طور مفصل و کامل معرفی کرده ایم. یکی از این مدل ها، لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵ است. چنان چه قصد تهیه این لوله را دارید در ابتدا لازم است بدانید که این لوله چیست. لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵ یکی از رایج ترین انواع این نوع از لوله در تجهیزات ساختمانی، تاسیساتی و صنعتی به حساب می آید که با استفاده از ورق فولادی و جوش کاری ساخته می شود. عمر مفید این مدل از لوله ها به طور معمول بالای ده سال است و می تواند میزان بالایی از فشار مایع را  درون خود تحمل نماید. همین مسئله سبب شده که از این مدل لوله بسیار استفاده شود و نام آن بر سر زبان ها بیفتد.

قیمت لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵

قیمت روز لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵ در ایران به علت تورم و تغییرات لحظه ای قیمت دلار، بسیار متغیر است. ولی شما می توانید برای خرید لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵ با قیمت مناسب به سایت ما مراجعه کنید چرا که ما لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵ را به قیمت عمده به مشتریان خود عرضه خواهیم کرد.

کاربرد لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵

از هنگامی که محصولی جدید طراحی و تولید می شود هزاران کاربرد برای آن در نظر گرفته می شود. بهترین کار این است که کاربرد دقیق هر محصول را دانسته و از آن به درستی استفاده کنیم. این مسئله درباره تجهیزات صنعتی بیشتر اهمیت می یابد چرا که تا سالیان سال از این وسایل استفاده می شود. لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۵ به علت قدرت تحمل فشار و عمر مفید بالایی که دارد در صنایع برای تولید شوفاژ و گاز رسانی استفاده می شود.

وزن لوله درز مستقیم صنعتی سایز  ۵

وزن لوله درز مستقیم صنعتی سایز۵ طبق طول و ضخامت تغییر می کند و طبق فرمول خاصی محاسبه می شود.  هر چه طول و ضخامت بیش تر باشد وزن آن نیز بالطبع بیش تر است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .