تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:24
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردمحل بارگیریواحد
1لوله درز مستقیم 2 1/2 اینچ تهران صنعتی1،036،5662 1/2 اینچ3.56متریصنعتیبنگاه تهرانشاخه


لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 چیست؟

از زمان تولید تجهیزات مختلف و ورود صنعت ماشینی در تولید تجهیزات ساختمانی و صنعتی، حوزه تولیدات لوله های مختلف نیز پیشرفت شگرفی داشت. از وقتی یک لوله به چندین روش مختلف تولید می شود در نتیجه برای زمینه های مختلف، تنوع تولیدات بالاتر می رود. این تنوع در حوزه تولید لوله های درز دار بیش تر به چشم می خورد. این لوله بر اساس سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. بنابراین چنان چه قصد تهیه این لوله را دارید لازم است بدانید این لوله چیست.

لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 یکی از پر کاربرد ترین انواع این لوله در حوزه تجهیزات ساختمانی، تاسیساتی و صنعتی است. این لوله با استفاده از ورق فولادی و جوشکاری تولید می شود. که عمر مفید آن ها معمولا بالای ده سال است. میزان تحمل لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 نسبت به مدل بدون درز ان بیش تر است. یعنی میزان بالاتری از فشار مایع درون خودش را تحمل می کند. بنابراین استفاده از لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 اغلب در حوزه صنعتی است که این امر از نام آن نیز پیداست.

قیمت لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5

قیمت روز لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۳.۵  در ایران به علت تورم و تغییرات لحظه ای قیمت دلار، بسیار متغیر است. ولی شما می توانید برای خرید لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۳.۵ با قیمت مناسب به سایت ما مراجعه کنید چرا که ما لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۳.۵ را به قیمت عمده به مشتریان خود عرضه خواهیم کرد.

کاربرد لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5

زمانی که یک چیز جدید از مرحله طراحی تا تولید را طی می کند می تواند برای زمینه های مختلفی به کار بیاید. بهترین رو استفاده از یک وسیله این است که زمینه کابردی آن را به درستی بشناسیم و سپس اقدام به خرید یا استفاده از آن نمایید. اهمیت این مساله در حوزه تجهیزات صنعتی دوبرابر می شود. چرا که از این تجهیزات برای ساخت اقلامی استفاده می شود که سال های سال مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 در حوزه مصارف صنعتی به کار می رود. از این لوله برای ساخت شوفاژ به کار می رود. چرا که قدرت تحمل فشار و عمر مفید آن بالاست. از سوی دیگر از این لوله در حوزه صنعت گاز رسانی نیز استفاده می شود که حایز اهمیت است. کاربرد های فراوان این لوله در حوزه های مختلف موب می شود تا توجه به ساخت و کیفیت آن از نکات مهم در صنعت تولید لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 باشد.

وزن لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5

وزن لوله های مورد استفاده در زمینه های مختلف لحاظ می شود. برای اینکه وزن یک لوله را مورد بررسی قرار دهیم به مساله مهم نحوه تولید ان باز می گردیمو. جالب است بدانید وزن لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 بر اساس هر متر و ضخامت ان متغییر است. این وزن بر اساس فرمول خاصی محاسبه می شود که برای یک متر ضخامت معینی در تولید لحاظ می شود.

وزن لوله درز مستقیم صنعتی سایز 3.5 بر اساس قدرت تحمل بالای آن از نکات مهمی است که مشتریان به آن توجه می نمایند. البته توجه به این نکته نیز ضروری است در صورتی که ضخامت لوله افزایش یابد وزرن ان نیز بالا می رود. از آن جایی که جنس این لوله ها اغلب از فولاد است بنابراین اعمال دقت های لازم در تولید آن حایز اهمیت است. بهترین نوع لوله درز دار است چرا که همان طور که گفته شد نسبت به نوع بدون درز آن قدرت تحمل فشار بیش تری دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .