تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم صنعتی سایز 2.8

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:22
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردمحل بارگیریواحد


لوله درز مستقیم صنعتی سایز 2.8 چیست؟

یکی از مهم ترین تجهیزات در صنایع مایعات، لوله است که برای انتقال مایعات به کار می رود. لوله درز دار مستقیم صنعتی در سایز های مختلفی تولید می شود. لوله درز مستقیم در ابعاد  مختلف تولید می شود که بر اساس نیاز های مختلفی به کار می آید. یکی از لوله های صنعتی، لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸ است که با استفاده از جوش مستقیم تولید می شود. این لوله ها برای انتقال سیالات به کار می رود که از مهم ترین تجهیزات صنعتی مرتبط با حوزه انتقال مایعات است. لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸ در مصارف صنعتی و خانگی به کار می رود که با توجه به کارکرد های آن مشخص می شود. بنابراین اطلاعات از کاربرد لوله درز مستقیم صنعتی سایز۲.۸ به مشتریان در خرید دقیق و با صرفه کمک می کند. چنان چه می خواهید درباره کاربرد لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸ اطلاعات کاملی بیابید به شما پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید.  کارشناسان ما به صورت تلفنی و آنلاین آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشند.

کاربرد لوله درز مستقیم صنعتی سایز دو و هشت دهم

در صنعت انتقال مایعات بر اساس نوع مایع، حجم مایع و سرعت انتقال آن از لوله های مختلفی استفاده می شود. این استفاده توسط متخصص امر تعیین و سپس خریداری می شود. چنان چه در منزل دقت کرده باشید لوله های مختلفی را که آب سرد یا گرم درون آن در جریان است را دیده اید. این لوله ها از مهم ترین نیاز های صنعت ساختمان سازی است که در انتقال مایع حیاتی آب موثر است. کاربرد لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸ در صنایع مختلفی است. از مصارف خانگی گرفته تا زمینه های صنعتی به کار می رود.

لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸ با توجه به سایز منحصر به فردی که دارد به طور کلی در انتقال سیالات به کار می آید. یکی از زمینه های پر کاربرد لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸ در انتقال آب سرد و گرم است. کاربرد دیگر  این لوله در موتور خانه و صنعت گاز رسانی ساختمانی است. با توجه به اهمیت بالای گاز رسانی در تمام زمینه ها استفاده از لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸ می تواند مفید باشد. امنیت لوله درز مستقیم صنعتی سایز  ۲.۸ مهم است . باید در خطوط تولید این مساله به طور کامل لحاظ شود.

وزن لوله درز مستقیم صنعتی سایز  ۲.۸

وزن لوله درز مستقیم صنعتی بر اساس سایز آن تعیین می شود. این لوله ها بر اساس استفاده مشترکی که در زمینه صنعتی و خانگی دارد باید سبک باشد. از سوی دیگر این لوله ها بر اساس نیاز های مختلف مصرف کنندگان و زمینه استفاده آن انتخاب می شود. این لوله با ضخامت  ۲.۸ و اینچ های متفاوت، وزن متغییری دارد. وزن لوله درز مستقیم صنعتی ۲.۸ بر اساس روش تولید ان متغییر است.

وزن لوله سیاه درز دار مستقیم بسیار سبک است. این سبک بودن می تواند به آسانی کار منتقل شود و در نتیجه سرعت کار را بالا ببرد. از سوی دیگر برخی از لوله درز مستقیم صنعتی سنگین هستند که در انتقال سیالات مختلف صنعتی به کار می رود. به طور کلی وزن این لوله در دو نوع سبک و سنگین تولید و عرضه می شود.

 قیمت لوله درز مستقیم صنعتی سایز ۲.۸

قیمت روز لوله درز مستقیم صنعتی ۲.۸ در ایران به علت تورم و تغییرات لحظه ای قیمت دلار، بسیار متغیر است. ولی شما می توانید برای خرید لوله درز مستقیم صنعتی ۲.۸  با قیمت مناسب به سایت ما مراجعه کنید چرا که ما لوله درز مستقیم صنعتی ۲.۸  را به قیمت عمده به مشتریان خود عرضه خواهیم کرد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .