تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل صنعتی 16

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:36
کدشرحقیمتسایز(mm)ضخامت(mm)طول(m) واحدمحل بارگیری


اگر می خواهید بدانید که پروفیل صنعتی ۱۶ چیست و چه ویژگی هایی دارد ما را در این مقاله همراهی کنید. همان گونه که از نام این پروفیل مشخص است این پروفیل در دسته بندی پروفیل های صنعتی قرار می گیرد. باید خدمتتان عرض کنیم که ضخامت های گوناگونی برای پروفیل ها وجود دارد برای مثال پروفیل هایی با ضخامت ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۵ میلی متر داریم اما پروفیلی که امروز قرار است به شما معرفی کنیم ضخامتی معادل با ۱۶ میلی متر دارد و قطعا این عدد نشان دهنده ی مقاومت و استحکام کار است. کیفیت عالی ساخت  و مواد اولیه درجه یک با یک دیگر دست به دست یک دیگر می دهند تا مشتری بهترین محصول را تحویل بگیرد. در بخش های بعد به کاربرد پروفیل صنعتی ۱۶و قیمت آن می پردازیم شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر در این باره با ما همراه باشید.

کاربرد پروفیل صنعتی ۱۶ چیست؟

قبل از هر چیزی باید به این نکته اشاره کنیم که پروفیل ها به دو دسته ی ساختمانی و صنعتی تقسیم می شوند. دسته ی ساختمانی همان گونه که انتظار می رود در ساز و ساخت ها استفاده می شوند.  اما در رابطه با کاربرد پروفیل صنعتی ۱۶باید بگوئیم که این پروفیل ها در ساخت تجهیزات صنعتی به کار می روند و در کنار آن در ساخت ساز های فلزی بزرگی هم چون تابلو های تبلیغاتی، صنایع نظامی و هر صنعت بزرگی نقش به سزایی دارند.  قبل از این که پروفیل مد نظر خود را سفارش بدهید حتما موارد زیر را با دقت چک کنید و در صورت هماهنگ بودن با کارتان آن ها را سفارش دهید.

  • نوع پروفیل
  • سایز آن
  • حالت
  • استاندارد
  • ضخامت
  • قیمت پروفیل
  • محل بارگیری و تخلیه

قیمت پروفیل صنعتی ۱۶

شایان ذکر است که موارد بالا در تعیین قیمت نقش خیلی پر رنگی دارند. این که پروفیلی که شما انتخاب می کنید چه ابعاد و چه ضخامتی داشته باشد خیلی در قیمت گذاری مهم است. علاوه بر آن مهم است که وزن پروفیل صنعتی 16 چه قدر باشد. شما می توانید قبل از این که خرید خود را ثبت کنید با مشاور های ما صحبت کنید تا آن ها به شما بگویند که برای کاری که می خواهید انجام بدهید چه پروفیلی و با چه ویژگی هایی مناسب است و چنان چه بعد از مشورت تصمیم به خرید گرفتید می توانید لیست قیمت پروفیل صنعتی 16 را در سایت چک کنید و بعد از آن خرید  خود را ثبت کنید.

لازم به ذکر است که همکاران ما برای رفاه حال مشتری امکان ارسال به سرتاسر کشور را فراهم کرده اند. شما تنها باید آدرس محل بارگیری را برای آن ها مشخص کنید و بعد از ثبت آدرس بدون این که خودتان کاری کنید در کوتاه ترین زمان ممکن پروفیل های مد نظر تان را تحویل بگیرید پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا نسبت به خرید پروفیل صنعتی ۱۶اقدام کنید و به کار خود سرعت و  در عین حال کیفیت ببخشید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .