تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت شیر کشویی فاراب

تاریخ به روز رسانی :-9:50
کدشرحقیمتسایزاستانداردجنسبرندانبار
1فاراب شیرکشویی چدنیتماس2 1/2PN16چدنیفاراببنگاه تهران
2فاراب شیرکشویی چدنیتماس2 1/2PN10چدنیفاراببنگاه تهران
3فاراب شیرکشویی چدنیتماس10اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران
4فاراب شیرکشویی چدنیتماس10اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
5فاراب شیرکشویی چدنیتماس12اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
6فاراب شیرکشویی چدنیتماس12اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران
7فاراب شیرکشویی چدنیتماس2اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
8فاراب شیرکشویی چدنیتماس2اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران
9فاراب شیرکشویی چدنیتماس3اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران
10فاراب شیرکشویی چدنیتماس3اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
11فاراب شیرکشویی چدنیتماس4اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران
12فاراب شیرکشویی چدنیتماس4اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
13فاراب شیرکشویی چدنیتماس5اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران
14فاراب شیرکشویی چدنیتماس5اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
15فاراب شیرکشویی چدنیتماس6اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران
16فاراب شیرکشویی چدنیتماس6اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
17فاراب شیرکشویی چدنیتماس8اینچPN10چدنیفاراببنگاه تهران


شیر کشویی فاراب  و شیر کشویی فاراب زبانه لاستیکی چیست؟

شرکت فاراب هشتگرد فعالیت تخصصی خود را در زمینه تولید شیرآلات صنعتی از سال 1365 آغاز کرده است. شرکت فاراب برای گسترش کسب و کار خود و رفاه حال مشتریان چندین نمایندگی معتبر در سراسر ایران دایر کرده است. تولیدات شرکت فاراب هشتگرد تنها محدود به شیرآلات صنعتی نیست و این شرکت در زمینه صنایع نفت و گاز، تاسیسات حرارتی و آب و فاضلاب محصولات باکیفیتی تولید کرده است.

شیر کشویی زبانه لاستیکی فاراب چیست؟ شیر کشویی زبانه لاستیکی برای فشار کاری 16 و 10 بار تولید می شود و از سایز 50 الی 300 میلیمتر وجود دارد، در فشار 10 بار جنس بدنه از چدن خاکستری GG25 مطابق استانداردEN1561 ، در فشار 16 بار بدنه از جنس چدن داکتیلGGG40  مطابق استاندارد EN1563 و زبانه شیر کشویی فاراب زبانه لاستیکی از جنس چدن داکتیل GGG40 مطابق استاندارد EN1563 با روکش لاستیکی EPDM/NBR مونتاژ می گردد.

شرکت شیرآلات فاراب دارای استاندارد  شیرآلات صنعتی و استاندارد بین‌المللی بوده و اولین تولید کننده شیرآلات چدنی و فولادی فلنچ دار در ایران است. لیست قیمت محصولات فاراب را به دلیل نوسانات قیمتی در این قسمت قرار نداده ایم اما همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. برای دریافت لیست قیمت شیرآلات فاراب با کارشناسان فروشگاه تماس بگیرید. قیمت محصولات فاراب ارزان تر از سایر نمایندگی ها بوده و کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی ما از محصولات فاراب سبب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گردیده است.

تجهیزاتی مانند عملگر برقی، عملگر بادی، پیچ تخلیه، تجهیز برای نصب در زیر زمین T-Ket  و شفت امتداد یافته با شیر کشویی زبانه لاستیکی فاراب مونتاژ می شوند، سطوح داخلی و خارجی شیر کشویی زبانه لاستیکی فاراب برای محافظت در برابر خوردگی، با ماده رزین اپوکسی آبی با ضخامت بالاتر از 150 میکرومتر به روش الکترواستاتیک پوشش دهی می شود.

شرکت فاراب برای محصولات باکیفیت خود گارانتی 60 ماهه و خدمات پس از فروش 25 ساله در نظر گرفته است که این خدمات در این نمایندگی معتبر شرکت شیرآلات فاراب ارائه میگردد. محصولات چدنی شرکت فاراب هشتگرد شامل شیر کشویی چدنی در انواع مختلف و شیر سوپاپی و شیر پروانه ای میباشد. آدرس کارخانه شیرآلات فاراب در هشتگرد بوده که شما میتوانید برای سرعت در انجام امور خرید شیرآلات صنعتی فاراب که نمایندگی معتبر فاراب است تماس حاصل کنید.

شرکت فاراب هشتگرد معتبر ترین شرکت تولید کننده شیرآلات صنعتی و چدنی بوده که از طریق نمایندگی مجاز خود در سراسر ایران آماده خدمت رسانی به شماست. شیرکشویی فاراب مطابق استاندارد EN1171 طراحی شده است دمای کاری و کارکرد با توجه به رینگ آب بندی به کار رفته در شیر کشویی فاراب مشخص می گردد و برای قطع و وصل جریان در مدل زیر تولید می شود:

 • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی گرافیتی
 • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی رینگ استیل
 • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی اورینگی
 • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی رینگ برنزی
 • شیر کشویی فاراب زبانه لاستیکی

خصوصیات شیر کشویی زبانه لاستیکی فاراب چیست؟

 • ماشینکاری و سوراخکاری فلنج شیر کشویی زبانه لاستیکی فاراب مطابق استاندارد
 • تولید وجه شیرکشویی زبانه لاستیکی فاراب مطابق با استاندارد
 • طراحی شیر کشویی زبانه لاستیکی فاراب مطابق استاندارد
 • تست و بازرسی شیرکشویی زبانه لاستیکی فاراب مطابق استاندارد

کاربرد شیر کشویی فاراب زبانه لاستیکی چیست؟

 • صنعت آب و فاضلاب
 • تاسیاسات ساختمان
 • پروژه کشاورزی و آبیاری

مشخصات ابعادی شیرکشویی فاراب زبانه لاستیکی چیست؟

شیرکشویی زبانه فلزی فاراب در سایز 50 الی 400 میلی متر برای فشار کاری 10 بار و در سایز 50 الی 200 میلی متر برای فشار کاری 16 بار به منظور برای قطع و وصل جریان سیال تا دمای 80 درجه سانتی گراد مطابق استاندارد EN1171 ،DIN3352  طراحی و تولید می شود. جنس بدنه و زبانه شیر کشویی زبانه فلزی فاراب برای فشار 10 بار از چدن خاکستری GG25 مطابق استاندارد EN1561 و برای فشار 16 بار از چدن داکتیل GGG40 مطابق استاندارد EN1563 است. رینگ آب بندی زبانه و بدنه شیر کشویی زبانه فلزی فاراب از آلیاژ پایه مس، آب بند محور از جنس EPDM/NBR و محورها را از فولاد ضد زنگ تولید می شوند. تست و بازرسی شیر کشویی فاراب زبانه فلزی مطابق استاندارد EN12266 صورت می پذیرد.

پوشش محافظ سطوح داخلی و خارجی شیر کشویی فاراب زبانه فلزی مانند سایر شیرآلات از رنگ با رزین اپوکسی با ضخامت 150 میکرومتر و روش الکترواستاتیک به دست می آید. معمولا عملگر شیرکشویی زبانه فلزی فاراب به صورت فلکه است. البته در صورت نیاز پروژه برای باز و بست اتوماتیک جریان، می توان عملگر برقی و عملگر بادی را با شیرکشویی زبانه فلزی فاراب مونتاژ و به مشتریان ارائه داد.

 • پروژه آب رسانی
 • سیستم تهویه مطبوع و غیره
 • تاسیسات ساختمان
 • تاسیسات حرارتی و برودتی
 • تسویه خانه فاضلاب شهری و صنعتی
 • مشخصات ابعادی شیر کشویی زبانه فلزی فاراب

شیر کشویی فاراب زبانه فلزی در سایز 50 الی 350 میلی متر برای فشار کاری 16 بار و دمای 80 درجه سانتی گراد با هدف قطع و وصل جریان تولید می شود. شیر کشویی زبانه فلزی فاراب با بدنه ای از جنس چدن خاکستری GG25 طبق استاندارد EN1563، زبانه ای از جنس چدن داکتیل GGG40 طبق استاندارد EN1563، رینگ آببندی بدنه و زبانه از آلیاژ مس، محورهایی از جنس فولاد ضد زنگ AISI420 و اورینگ از جنس EPDM /NBR و مطابق با استاندارد EN1171 طراحی می شود. پس از ماشینکاری و سوراخکاری فلنج ها، قطعات مطابق استاندارد EN1092-2 مونتاژ و با استاندارد EN12266-1 تست و بازرسی می شوند. سطوح داخلی و خارجی شیر کشویی فاراب زبانه فلزی با رنگ رزین اپوکسی آبی با ضخامت 150 میکرومتر با روش الکترواستاتیک پوشش دهی می گردند.

 • پروژه آب و فاضلاب
 • تاسیسات ساختمانی و صنعتی
 • سیستم های تهویه مطبوع

شیر کشویی زبانه فلزی فاراب به صورت پیش فرض با عملگر دستی، فلکه ای تولید می شود. با توجه به نیاز پروژه و درخواست مشتری می توان عملگر برقی، عملگر بادی، پیچ تخلیه، تجهیز برای نصب در زیر زمین T-Key و همچنین شفت بلند را مونتاژ کرد.

مشخصات ابعادی شیر کشویی زبانه فلزی فاراب چیست؟

 • ابعاد شیر کشویی زبانه فلزی فاراب
 • اجزای شیر دروازه فاراب

شیر کشویی فاراب زبانه فلزی گرافیتی برای فشار کاری 10 بار، در سایز 50 الی 400 میلی متر و برای آب داغ 80 درجه سانتی گراد به منظور قطع و وصل جریان سیال تولید می گردد. شیر کشویی فاراب زبانه فلزی، گرافیتی با بدنه ای از جنس چدن خاکستری ،GG25، مطابق استاندارد EN1561  و زبانه ای از جنس چدن داکتیل  GGG40 طبق استاندارد EN1563، آلیاژ پایه مس با رینگ آب بندی بدنه و زبانه فولاد ضد زنگ AISI420 تولید میشود. جنس محورها از فولاد زنگ نزن AISI420 با آب بندی محور طناب گرافیتی مطابق استانداردEN1171  طراحی و مونتاژ می شود. از دیگر ویژگی این محصول ماشین کاری و سوراخ کاری فلنج ها با استاندارد EN1092-2  و تست بازرسی مطابق استاندارد  EN1266-1 است. رنگ سطوح داخلی و خارجی با رزین اپوکسی آبی با و ضخامت 150 میکرومتر به روش الکترواستاتیک انجام می شود و به عنوان محافظ در برابر خوردگی سطوح داخلی و خارجی عمل می کند.

شیر کشویی زبانه فلزی فاراب در سایز 50 تا 350 میلی متر برای فشار کاری 16 بار برای سیال آب داغ با دمای بالای 80 درجه سانتی گراد و طبق استاندارد EN1171 ،DIN 335 طراحی می گردد. در شیر کشویی فاراب زبانه فلزی جنس بدنه، کلاهک و زبانه از چدن داکتیل  GGG40 مطابق استاندارد EN1563 است. همچنین رینگ آب بندی و محور از فولاد زنگ نزن AISI420 و آب بند محور از طناب های گرافیتی تولید می شوند. شیر کشویی فاراب زبانه فلزی، رینگ استیل به تست و بازرسی قطعه طبق استاندارد EN12266-1، ماشین کاری و سوراخکاری فلنج ها طبق استاندارد EN1092-2 و وجه تا وجه طبق استاندارد  DIN3203(F5)/ EN558-1 اشاره کرد. برای محافظت از سطوح داخلی و خارجی در برابر خوردگی، پوشش دهی توسط رنگ رزین اپوکسی آبی به روش الکترواستاتیک با ضخامت 150 میکرومتر انجام می شود.

 قبل از خرید باید استعلام قیمت شیر کشویی فاراب را بگیرید زیرا قیمت‌ ها ثابت و پایدار نیستند و مدام در حال نوسان می باشد. البته که شیر کشویی فاراب نسبت به شیر های موجود در بازار قیمت مناسبی دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .