تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:48
ردیفنامقیمتضخامتحالتعرضکارخانهمحل بارگیری
1ورق گالوانیزه 0.3 روی اندودتماس0.3رول1000روی اندودکارخانه
2ورق گالوانیزه 0.34 روی اندودتماس0.34رول1000روی اندودکارخانه
3ورق گالوانیزه 0.38 روی اندودتماس0.38رول1000روی اندودکارخانه
4ورق گالوانیزه 0.38 روی اندودتماس0.38رول1250روی اندودکارخانه
5ورق گالوانیزه 0.43 روی اندودتماس0.43رول1000روی اندودکارخانه
6ورق گالوانیزه 0.43 روی اندودتماس0.43رول1250روی اندودکارخانه
7ورق گالوانیزه 0.45 روی اندودتماس0.45رول1000روی اندودکارخانه
8ورق گالوانیزه 0.45 روی اندودتماس0.45رول1250روی اندودکارخانه
9ورق گالوانیزه 0.48 روی اندود52,7000.48رول1000روی اندودکارخانه


 ورق گالوانیزه روی اندود چیست؟

ورق گالوانیزه روی اندود نوعی فولاد است که با استفاده از پوشش روی در سراسر بدنه آن گالوانیزه شده است تا از خوردگی یا زنگ زدگی محافظت شود. ورق گالوانیزه روی اندود در مقایسه با ورق غیر گالوانیزه روی اندود عمر و دوام بیشتری دارد.

نحوه تولید ورق گالوانیزه روی اندود

 فرآیند اعمال روی بر روی سازه  های فولادی "گالوانیزه" نامیده می شود. این فرآیند برای اولین بار در فرانسه و انگلستان در سال هزار و هشتصد و سی و هفت میلادی اختراع شد و توسعه یافت. در آن یک ورق فولادی در یک حمام مذاب روی غوطه ور می شد (روشی به نام "گالوانیزه کردن گرم"). هنگامی که فولاد با روی مذاب تماس پیدا می کند، یک واکنش شیمیایی رخ می دهد که روی را روی سطح فولاد می چسباند. بنابراین، یک لایه روی روی فولاد به عنوان لایه ای عمل می کند که آن را از خوردگی محافظت می کند. رایج ترین روش اعمال پوشش روی روی فولاد، گالوانیزه گرم است. با این حال، فرآیند های مختلفی وجود دارد که برای گالوانیزه کردن فولاد نیز استفاده می شود، مانند:

1. گالوانیزه گرم - در این روش، یک ورق فولادی در حمام روی مذاب که در دمای هشتصد و شصت درجه فارنهایت (چهارصد و شصت درجه سانتی گراد) نگه داری می شود غوطه ور می شود. هنگامی که فولاد با این روی مذاب تماس پیدا می کند، آلیاژ روی آهن تشکیل می شود و زمانی که ورق فولادی در فضای معمولی خارج می شود، اکسید روی تشکیل می شود که از خوردگی جلوگیری می کند.

2. آبکاری روی – در این روش یک ورق فولادی را در محلول یون روی فرو برده و جریان الکتریکی از آن عبور می کند و به طور یکنواخت محلول یون روی را روی ورق فلز پخش می کند.

3. آبکاری مکانیکی – در این روش پودر روی به همراه دانه های شیشه ای و یک ماده احیاء کننده مخصوص روی ورق فولادی پوشانده می شود که ذرات روی را روی سطح ورق می چسباند.

4. Sherardizing - در این روش، یک ورق فولادی تا دمای هفتصد و پنجاه و دو درجه فارنهایت (چهارصد درجه سانتیگراد) گرم می شود و از پودر روی عبور می کند. در این دمای بالا، انتشار بین مولکول های روی و فولاد رخ می دهد.

5. گالوانیزه نواری پیوسته و سیم گالوانیزه - در این روش، یک نوار فولادی یا مفتول فولادی از محلول روی مذاب با سرعت بالای پانصد و نود فوت (صد و هشتاد متر) در دقیقه در یک پمپ هوای کنترل شده عبور داده می شود. این یک پوشش روی ورق فلزی اعمال می کند.

6. اسپری فلز روی – در این روش یک ورق فولادی تا سطح کلاس III تمیز می شود و سپس به کمک تفنگ شعله پلاسما روی آن پودر روی پاشیده می شود.

کاربرد ورق گالوانیزه روی اندود

۱. کابینت سازی

۲. کانال های تهویه هوا

۳. مخازن تانکر ها

۴. تجهیزات آشپزخانه

۵. انواع محصولات صنعتی مانند لوله یا پروفیل

۶. ساختمان سازی

۷. لوله بخاری یا لوله آب

۸. صنایع و تجهیزات کشاورزی

۹. خودرو سازی

۱۰. بیلبورد ها و تابلو های تبلیغاتی

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

قیمت روز ورق گالوانیزه روی اندود در ایران به علت تورم و تغییرات لحظه ای قیمت دلار، بسیار متغیر است. ولی شما می توانید برای خرید ورق گالوانیزه روی اندود با قیمت مناسب به سایت ما مراجعه کنید چرا که ما ورق گالوانیزه روی اندود را به قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه خواهیم کرد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .