تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز

تاریخ به روز رسانی :-8:14
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدمحل بارگیری
1لوله مبلی 13 ضخامت 0.7 درپادتماس130.76متریکیلوگرمکارخانه
2لوله مبلی 16 ضخامت 0.7 درپادتماس160.76متریکیلوگرمکارخانه
3لوله مبلی 18 ضخامت 0.7 درپادتماس180.76متریکیلوگرمکارخانه
4لوله مبلی 20 ضخامت 0.7 درپادتماس200.76متریکیلوگرمکارخانه


گروه صنعتی درپاد تبریز از بزرگترین کارخانجات تولید لوله و پروفیل در آذربایجان محسوب می‌شود که تولیدات خود را به سایر استان‌های کشور از جمله استان‌های همجوار خود ارسال می‌کند. گروه صنعتی درپاد تبریز در سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت کرد. در ابتدا این گروه صنعتی محصولاتی همچون قوطی‌های مربع و ساختمانی، ورق و لوله گالوانیزه، لوله‌های صنعتی، آبرسانی و مبلی، پروفیل های باز و بسته و گاردریل تولید می‌کرد؛ اما با گذشت زمان این گروه صنعتی تمرکز خود را بر تولید لوله مبلی، گالوانیزه و میلگرد آجدار گذاشت.

محصولات گروه صنعتی درپاد تبریز استانداردهای ملی و بین‌المللی را رعایت کرده و از کیفیت بالایی برخوردار است. تمامی محصولات تحت نظارت مجرب‌ترین متخصصان مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرند.

لوله مبلی - گروه صنعتی درپاد تبریز چیست؟

می‌توان گفت پرکاربردترین ماده اولیه در تولید تجهیزات صنعتی لوله است. لوله مبلی یکی از انواع مختلفی می باشد که در کارخانجات زیادی تولید می‌شود. لوله مبلی استقامت کششی بسیار بالا و وزن سبکی دارد از این رو به آن لوله سبک نیز گفته می‌شود. وزن سبک لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز دلیل اصلی محبوب این نوع لوله در صنایع مختلف است. لوله مبلی علاوه بر وزن مناسب ویژگی‌های دیگری نیز دارد که آن را به یکی از محبوب‌ترین لوله‌ها در بازار آهن تبدیل کرده است. لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز سطح براق و شفافی دارد، همین ویژگی باعث شده که این لوله در مصارف تزیینی مورد استفاده قرار گیرد.

دقت در ابعاد، ضخامت و قطر این لوله‌ها بسیار بالا است و گوشه‌های دقیقی دارد، همین موضوع ظرافت طراحی لوله‌های مبلی را افزایش داده است. لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز قابلیت آبکاری دارد، این ویژگی باعث افزایش زیبایی لوله مبلی و می‌شود و مقاومت آن را در برابر خوردگی و رطوبت افزایش می‌دهد. از دیگر علت‌های پرکاربرد بودن لوله مبلی در صنایع مختلف زمان تولید و انرژی کم مصرف شده در فرایند تولید این لوله است.

قیمت لوله مبلی - گروه صنعتی درپاد تبریز

قیمت لوله مبلی درپاد تبریز به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله مواد اولیه مورد استفاده در تولید این لوله. دیگر موارد مهم در تعیین قیمت روز لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز شامل: نوسانات بازار آهن، کیفیت و برند لوله مبلی، قیمت جهانی لوله مبلی، هزینه آبکاری، تعرفه‌های گمرکی، قیمت دلار و ارز و کشور تولید کننده است. البته بیشتر تولیدات آهن در داخل کشور صورت می‌گیرد.

کاربرد لوله مبلی - گروه صنعتی درپاد تبریز

همانطور که اشاره کردیم لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز به علت وزن سبک و مقاومت بالای خود در صنایع مختلف پرکاربرد و محبوب است. لوله مبلی در اتومبیل سازی کاربرد دارد به ویژه در تولید لوله‌هایی که مربوط به بخش موتور در خودرو است. از لوله مبلی در ساخت لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه نیز استفاده می‌شود.

همچنین از لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز در ساخت کابین‌های هواپیما استفاده می‌کنند. از دیگر موارد استفاده لوله مبلی می‌توان به صنایع ساختمان سازی، تولید مبلمان و ساخت کانتینر نیز اشاره کرد.

وزن لوله مبلی - گروه صنعتی درپاد تبریز

همانطور که گفته شد یکی از شاخص‌های مهم لوله مبلی گروه صنعتی درپاد تبریز وزن بسیار سبک آن است. ورق‌هایی که به عنوان مواد اولیه لوله مبلی مورد استفاده قرار می‌گیرند ضخامت کمی دارند. وزن کم و سبک لوله‌های مبلی یکی از برتری‌های این نوع لوله نسبت به سایر لوله‌ها است چرا که در کاهش قیمت نیز بسیار موثر است‌.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .