تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا

تاریخ به روز رسانی :-8:15
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدمحل بارگیری
1لوله مبلی 13 ضخامت 1 سپنتاتماس1316متریکیلوگرمکارخانه
2لوله مبلی 16 ضخامت 1 سپنتاتماس1616متریکیلوگرمکارخانه
3لوله مبلی 18 ضخامت 1 سپنتاتماس1816متریکیلوگرمکارخانه
4لوله مبلی 20 ضخامت 1 سپنتاتماس2016متریکیلوگرمکارخانه
5لوله مبلی 25 ضخامت 1 سپنتاتماس2516متریکیلوگرمکارخانه


شرکت لوله و پروفیل سپنتا برای اولین بار در سال ۱۳۳۹ تاسیس شد، و در دو استان تهران و اهواز شروع به فعالیت کرد.شرکت سپنتا از اولین تولید کنندگان لوله و پروفیل در ایران است. محصولات شرکت لوله و پروفیل سپنتا دارای گواهینامه استاندارد بین‌المللی هستند.

شرکت لوله و پروفیل سپنتا با ۶۰ سال فعالیت مستمر محصولات متنوعی روانه بازار کرده است. از جمله تولیدات این شرکت می‌توان به لوله‌های آبرسانی، گازی، مبلی، گالوانیزه و پروفیل صنعتی اشاره کرد. شرکت لوله و پروفیل سپنتا انواع لوله برای مصارف خانگی و کارخانجات تولید می‌کند. شرکت لوله و پروفیل سپنتا سالانه هزاران تن محصولات مختلف تولید و روانه بازار می‌کند.

لوله مبلی - شرکت لوله و پروفیل سپنتا چیست؟

لوله مبلی یا لوله سبک از ورق روغنی تهیه می‌شود، به ورق روغنی ورق سرد هم گفته می‌شود. حد تحمل لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا بسیار بالا است و به خاطر حد تحمل بالا و وزن پایین مورد استقبال و استفاده صنایع مختلفی قرار گرفته است. لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا طی فرایند نورد سرد تولید می‌شود که همین فرایند در کاهش وزن لوله مبلی اثر گذار است. البته لوله مبلی با روش جوشکاری مقاومت الکتریکی با فرکانس بالا نیز تولید می‌شود. در هر دو روش لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا از ورق‌های نازک با ضخامت کم تولید می‌شود.

لوله مبلی مقاومت بالایی در برابر خوردگی به خصوص در مناطق مرطوب دارد. لوله‌های مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا از کیفیت سطحی بالایی برخوردار هستند و به همین علت در تولید محصولات تزئینی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. قابلیت فرم پذیری و انعطاف پذیری بالایی دارند، در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند و همچنین از قابلیت جوشکاری، خم کاری و آبکاری برخوردار هستند. لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا دو نوع مختلف دارد، درزدار و بدون درز، نوع بدون درز عملکرد بهتری نسبت به نوع درزدار از خود نشان می‌دهد. البته عملکرد این دو نوع لوله مبلی به شرایط مختلف و نحوه استفاده از آن‌ها نیز بستگی دارد.

قیمت لوله مبلی - شرکت لوله و پروفیل سپنتا

قیمت لوله مبلی به عوامل زیادی بستگی دارد و به طور کلی قیمت لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا بر اساس وزن آن تعیین و سنجیده می‌شود. اما عوامل دیگری نیز بر قیمت لوله مبلی تاثیر می‌گذارند. قیمت ورق سرد یا همان ورق روغنی، هزینه تولید لوله مبلی، قیمت دلار و غیره در تعیین قیمت لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا نقش دارند.

کاربرد لوله مبلی - شرکت لوله و پروفیل سپنتا

گفته می‌شود معروف‌ترین کاربرد لوله مبلی سپنتا در ساخت و تهیه انواع مبلمان، پایه میز و صندلی است. البته در کنار این در صنایع مختلف دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ساخت کانتینر و کانکس‌های صحرایی، صنایع خودروسازی، دوچرخه سازی، ساخت قطعات صنعتی، لوازم آشپزخانه، داربست سازی، در و پنجره و صنعت هوایی از لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا استفاده می‌شود.

وزن لوله مبلی - شرکت لوله و پروفیل سپنتا

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های لوله مبلی که بسیار هم به آن اشاره کردیم وزن سبک آن‌ها است. چون لوله مبلی شرکت لوله و پروفیل سپنتا از ورقه‌های روغنی یا همان ورقه‌های سرد که ضخامت کمی دارند تولید شده است وزن سبکی نیز دارد. صنایعی که به دنبال لوله‌هایی با وزن کم و در عین حال مقاوم هستند انتخاب لوله مبلی می‌تواند گزینه مناسبی برای آن‌ها باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .