لیست وزن

 

قیمت فلنج گلودار مشهد

تاریخ به روز رسانی :10:12-
کدشرحقیمتسایزاستانداردضخامتجنسبرندانبار
1فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید1 1/2PN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
2فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید2 1/2PN1620فولادیمشهدبنگاه تهران
3فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید1 1/4PN1612فولادیمشهدبنگاه تهران
4فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید1اینچPN1612فولادیمشهدبنگاه تهران
5فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید16اینچPN1635فولادیمشهدبنگاه تهران
6فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید3اینچPN1622فولادیمشهدبنگاه تهران
7فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید4اینچPN1622فولادیمشهدبنگاه تهران
8فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید5اینچPN1622فولادیمشهدبنگاه تهران
9فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید10اینچPN1628.6فولادیمشهدبنگاه تهران
10فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید12اینچPN1630فولادیمشهدبنگاه تهران
11فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید14اینچPN1633فولادیمشهدبنگاه تهران
12فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید18اینچPN1638فولادیمشهدبنگاه تهران
13فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید2اینچPN1618فولادیمشهدبنگاه تهران
14فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید6اینچPN1623.9فولادیمشهدبنگاه تهران
15فلنج گلودار فولادی مشهدتماس بگیرید8اینچPN1628.6فولادیمشهدبنگاه تهران


 فلنج گلودار مشهد چیست؟

فلنج گلودار مشهد یکی از پر طرفدار ترین نوع اتصالات درون سیستم تاسیسات است. به طور کلی فلنج ها سه نوع هستند.

  • گلودار
  • کور
  • اسلیپون

برند این فلنج مشهد است. اگر بخواهیم بگوئیم که فلنج گلودار مشهد چیست باید یک سری به اجزای آن هم بزنیم. این فلنج ها از یک صفحه کوچک،  واشر و پیچ و مهره تشکیل شده اند. لازم به ذکر است که این صفحه ها بر روی لوله ها و اتصالات قرار می گیرند و برای وصل کردن آن ها به هم از پیچ و مهره و گاهی نیز از جوشکاری استفاده می شود.

بهتر است این نکته را اضافه کنیم که فضای هایی که در این میان خالی می مانند با کمک گسک آب بندی می شوند. این فلنج ها و تمامی محصولات این برند گواهی کیفیت سازه با استاندارد های خارجی و داخلی دارند. در بخش بعد به وظیفه و کاربرد فلنج گلودار مشهد می پردازیم پس ما را همراهی کنید.

کاربرد فلنج گلودار مشهد چیست؟

قبل از هر چیزی باید خدمتتان عرض کنیم که  سایز و ابعاد این محصولات در کاربردشان خیلی دخیل هستند. سایز این فلنج ها از ۲/۱ ، ۴/۳ ، ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ شروع و تا ۱۲ادامه دارد. یک نکته ی خیلی مهم دیگری که وجود دارد تراش سطح دو رو این کار ها است. با توجه به این ویژگی ها این فلنج ها موظف هستند که قطعه ها را ثابت نگه دارند، نشتی ها را کنترل و هم چنین مدیریت کنند. این فلنج ها می توانند تاسیسات را نیز آب بندی کنند. البته این فلنج ها کاربرد های دیگری هم دارند که شما می توانید با کارشناس های ما صحبت کنید تا آن ها دقیق تر به شما توضیحات لازم را بدهند.

قیمت فلنج گلودار مشهد

در رابطه با قیمت فلنج گلودار مشهد باید ذکر کنیم که ما نمی توانیم یک قیمت مشخص به شما اعلام کنیم زیرا این فلنج ها نیز مانند هر وسیله ای دیگری از  در کنار یک دیگر چیده شدن چندین عامل تهیه می شوند و این عوامل نقش خیلی پر رنگی در قیمت گذاری دارند. شایان ذکر است که قیمت این فلنج ها به کیفیت آلیاژ به کار رفته و هم چنین یک یا دو رو تراش بودن بستگی دارد. هر چه آلیاژ مرغوب تر قیمت هم بالا تر می رود.  دو تراشه بودن نیز گران تر است. وزن فلنج گلودار مشهد نیز در قیمت گذاری موثر است. 

لازم به ذکر است که این فلنج ها بر حسب تعداد فروخته می شوند. شما می توانید به روز ترین قیمت ها را از سایت مشاهده کنید و یا این که با کارشناس های ما تماس بگیرید.‌ دقت کنید که اگر اطلاعات کاملی در این موضوع ندارید می توانید از کارشناس های ما سوال بپرسید. چنان چه بعد از بررسی های لازم تصمیم گرفتید این فلنج ها را تهیه کنید می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی انجام بدهید.  دیگر لازم نیست برای خرید ساعت ها وقت و انرژی خود را از دست بدهید می توانید زمانی که در منزل در حال استراحت هستید و یا این که سر کار هستید نیز خرید کنید. کافی است برای خرید فلنج گلودار مشهد سایز دلخواه خود را مشخص کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید و در آخر نیز هزینه ی آن را بپردازید و در کوتاه ترین زمان ممکن فلنج های خود را تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .