تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت الکترود هیوندای

تاریخ به روز رسانی :-10:09
کدشرحقیمتسایزاستانداردبرندحالتواحد
1الکترود آما بنگاه تهرانتماس3E6014هیوندایبستهکیلوگرم
2الکترود آما بنگاه تهرانتماس3E6010هیوندایبستهکیلوگرم
3الکترود آما بنگاه تهرانتماس3E6015هیوندایبستهکیلوگرم
4الکترود آما بنگاه تهرانتماس3E6011هیوندایبستهکیلوگرم
5الکترود آما بنگاه تهرانتماس3E6020هیوندایبستهکیلوگرم
6الکترود آما بنگاه تهرانتماس3E6013هیوندایبستهکیلوگرم


 الکترود هیوندای

الکترود هیوندای یکی از مطرح ترین الکترودها در ایران شناخته می شود. از این نوع الکترودها برای جوشکاری ورق های استیل مورد استفاده قرار می دهند. شرکت هیوندای با فناوری روز اروپا همیشه کیفیت بالای این الکترودها را در نظر می گیرد و محصولی کم رقیب روانه ی بازار نموده است. به همین علت فروشگاه نوین جوش در همین زمینه برای مشتریان گرامی در حال فعالیت می باشند.

الکترود هیوندای مجموعه فرایند جوش یک الکترود از نوع کم هیدروژن پودر آهن برای جوشکاری در همه موقعیت ها است. و مقاومت بالایی در برابر خوردگی اتمسفر نشان می دهد. به دلیل فلز جوش آن حاوی مس و نیکل است/ همچنین مقاومت آن در برابر ترک و خواص مکانیکی خوب می باشد. الکترود هیوندای محصول کره جنوبی می باشد. این نوع الکترودها در پک های 2/5 کیلویی . کارتن های 10 کیلویی عرضه می گردد. و برای جوشکاری فولادهای کم کربن دارای 18% Cr و 8% Ni از الکترود هیوندا کمک می گیرد. و دارای رطوبت بالا و مقاوم در برابر تخلخل خوب است.

نکته قابل توجه که در هنگام نگهداری و استفاده از آن که باید رعایت شود این است که در یک اتاق خشک و بدون باز کردن بسته انبار گردد. و حداکثر رطوبت نسبی محیط انبار 60 درصد و حداکثر دمای محیط انبار 15 درجه سانتی گراد باشد. و همیشه پک ها را از دیوار و کف فاصله داشته باشند. اکترودهای جوش شرکت هیوندای انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. که در این صفحه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 • هیوندای 6013: می توان از آن در حمل و نقل، فولاد کربن معمولی و جوش سازه و برای جوشکاری صاف، عمودی و افقی استفاده نمود.
 • هیوندای 316: برای جوشکاری صفحات فولادی استفاده و کاربرد آنها همانند الکترود 308 می باشد.
 • هیوندای 7018: کاربرد وسیع و مطلوب در کشتی سازی، صنعت نفت و لوله ها و فولاد کربن بالا
 • هیوندای 308: در ساخت ورق و ماشین آلات فولادی 304، مخازن سازی، صنایع دارویی و پتروشیمی استفاده می گردد.

مزایای الکترود هیوندای

 • پاشش کم
 • بدون دود کردن در حین کار کردن
 • دارا بودن تاییدیه ی از اروپا
 • قوس جوشکاری منظم
 • ظاهر صاف و تمیز جوش بدون بریدگی
 • کیفیت بی رقیب در جوشکاری

نکات مهم در استفاده از الکترود هیوندای

 • ناحیه اتصال را از هر گونه آلودگی خارجی پاک کرده و فلز پایه را آماده جوشکاری کنید.
 • جوشکاری را در حالت الکترود مثبت و با حداقل جریان ممکن انجام دهید.
 • از به کار بردن الکترودهایی که دارای پوشش آسیب دیده هستند خودداری نمایید.
 • حتما از الکترود خشک مورد استفاده قرار دهید. و در صورت نیاز به خشک کردن مجدد می توانید الکترودها را در دمای 350 درجه سانتی گراد به مدت 1 ساعت خشک کنید. توجه داشته باشید حتما در آون یا همان الکترود خشک کن انجام شود.

خواص و کاربرد الکترود هیوندای

 • مولیبدن از رسوب کاربیدهای بین دانه ای جلوگیری می کند. و مقاومت خوبی در برابر خوردگی ناشی از اسیدهای غیر اکسید کننده و خوردگی شکافی دارد.
 • فلز جوش آستنیتی حاوی 19 درصد کروم، 12 درصد نیکل و 2.8 درصد مولیبدن است و در برابر خوردگی مقاوم می باشد.
 • این الکترود را می توان در دمای عملیاتی تا 400 درجه سانتی گراد استفاده نمود. رسوب گذاری و کارایی بالایی دارد.

فروش الکترود هیوندای

فروش الکترود هیوندای برای انجام عملیات جوش نیاز به تجهیزاتی داریم که یکی از مهمترین آنها الکترود میباشد. الکترودها یا سیم جوش مفتولی فلزی میباشند. که بوسیله ی پوششی به نام فلاکس پوشیده شده اند که این پوشش میتواند از جنسهای مختلفی باشد. الکترود هیوندای یکی از برندهای الکترود میباشد. که به دلیل کیفیت و قیمت مناسب آن ،در لیست خرید بسیاری از تهیه کنندگان ابزارآلات جوشکاری و صنعتی و در کل کشور قرار گرفته است. این الکترود در فروشگاه آهن آنیل ، با قیمتی بسیار مناسب به دو صورت حضوری و آنلاین انجام میگیرید.

قیمت الکترود هیوندای

در فروشگاه آهن آنیل ما سعی کرده ایم با حذف واسطه ها قیمت الکترود هیوندای را به قیمت کارخانه در اختیار شما قرار دهیم. الکترود به علت کاربرد زیادش در صنایع ،همواره قیمت آن توسط صنعتگران رصد میشود .در این خصوص کارشناسان ما پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستند. قیمت ها به عوامل گوناگونی مانند نوع کاربری و نوع فلز , میزان سختی فلز , در صد های عناصر استفاده شده بستگی دارد. از این جهت، برای دریافت مشاوره فنی و استعلام قیمت با کارشناسان فنی فروشگاه آهن آنیل تماس حاصل فرمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .