تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت الکترود اعتماد

تاریخ به روز رسانی :-10:08
کدشرحقیمتسایزاستانداردبرندحالتواحد
1الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E6014اعتمادبستهکیلوگرم
2الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E6011اعتمادبستهکیلوگرم
3الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E7018اعتمادبستهکیلوگرم
4الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E7018اعتمادبستهکیلوگرم
5الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E7018اعتمادبستهکیلوگرم
6الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E7018اعتمادبستهکیلوگرم
7الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E6012اعتمادبستهکیلوگرم
8الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E6010اعتمادبستهکیلوگرم
9الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E6013اعتمادبستهکیلوگرم
10الکترود اعتماد بنگاه تهرانتماس2E7018اعتمادبستهکیلوگرم


الکترود قطر2  میکا الکترود سیمی از جنس فلز است که دور تا دور آن را ماده ای به نام فلاکس فرا گرفته است. برای محاسبه ی قطر الکترود ، قطر قسمت فلزی آن را اندازه گیری می کنند. ماده ای که روی قسمت فلزی را پوشانده، خود شامل موادی مانند: آهک، سلولز، اکسید سدیم، خاک رس و یا آزبست می شود. برای اتصال دو قطعه ی فلزی و پر کردن فاصله ی بین آن ها، از الکترود استفاده می شود. سیم جوش اعتماد سایز 2 می باشد و ریخته گری بسیار کمی دارد.الکترود اعتماد از کیفیت بسیار مرغوبی برخوردار است و وزن هر عدد الکترود اعتماد 17 گرم است .

کارخانه الکترود اعتماد بر اساس  استانداردهای جهانیAWS و DIN تولید می گردد و دارای نشان

استاندارد ملی ایران،گواهینامه تائید محصول گواهینامه تائید محصول مورد استفاده در صنایع

ساختمانی ، پالایشگاه ،کشتی سازی از موسسه رده بندی آسیا و همچنین گواهینامه بین المللی

مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 از DQS آلمان می باشد.

از جمله تولیدات الکترود اعتماد  :

مفتول جوشکاری CO2  با استفاده از جديدترين ماشين آلات اروپايي و بهترين مواد اوليه توليد شده است .

اين سيم جوش از نظر كيفي كاملا قابل رقابت با انواع مشابه اروپايي بوده و جهت جوشكاري ميگ و مگ

فولادهاي ساختماني، عمومي و با استفاده از گاز محافظ CO2 مناسب مي باشد. و  سایز های

1و 1.2 و 0.8 تولید میگردد.

1-الكترود روتايلي سلولزي که جهت جوشكاري انواع فولادهاي ساختماني ، كشتي سازي و مخازن

و لوله مناسب مي باشد .

اين الكترود قابليت جوشكاري درتمامي حالات را داشته و گرده جوش صاف و تميز بوده و سرباره به راحتي

جدا ميشود.

2-الکترودهای مخصوص چدن اعتماد

الکترود  E Ni-Cl

مناسب برای جوشکاری چدن با گرافيت لايه اي، چدن چكش خوار سفيد و سياه، چدن نشكن

الکترود استیل 309 اعتماد مخصوص فولادهای زنگ نزن و مقاوم به حرارت

S  A-5.4 E309L-16

موارد مصرف

اتصال فولادهای غیرآلیاژی و کم آلیاژ به فولادهای زنگ نزن و مقاوم به حرارت (انواع کارشده و ریختگری)

روکش کاری لایه زنگ نزن روی فولادهای معمولی

حالات جوشكاری

همه حالات

3-الکترود استیل مخصوص فولادهای زنگ نزن و مقاوم به حرارت

الکترود استیل  E 316 L-16

موارد مصرف

قطعات ساختمان دستگاه های صنایع نساجی،صنایع شیمیایی،سلولزی،مخازن حمل مواد شیمیایی،

صنایع رنگ،صنایع لاستیک،صنایع سوخت مورد مصرف قرار میگیرد.

فروش الکترود اعتماد

فروش الکترود اعتماد برای انجام عملیات جوش نیاز به تجهیزاتی داریم که یکی از مهمترین آنها الکترود میباشد. الکترودها یا سیم جوش مفتولی فلزی میباشند. که بوسیله ی پوششی به نام فلاکس پوشیده شده اند که این پوشش میتواند از جنسهای مختلفی باشد. که در ادامه به شرح هر کدام از آنها و کاربردشان میپردازیم. الکترود اعتماد یکی از برندهای الکترود میباشد. که به دلیل کیفیت و قیمت مناسب آن ،در لیست خرید بسیاری از تهیه کنندگان ابزارآلات جوشکاری و صنعتی در اصفهان و در کل کشور قرار گرفته است. این الکترود در فروشگاه آهن آنیل ، با قیمتی بسیار مناسب به دو صورت حضوری و آنلاین انجام میگیرید.

معرفی الکترود اعتماد یزد

محصولات الکترود اعتماد بر اساس مشخصه های استاندار جهانی AWSوDIN تولید میشوند و همگی دارای نشان استاندارد ملی ایران ،و گواهینامه تائید محصول از شرکت SGS میباشد .الکترود اعتماد جهت استفاده در بسیاری از صنایع دریائی و کشتی سازی دارای گواهینامه کیفیت میباشد .این محصولات در فروشگاه آهن آنیل با تضمین کیفیت به خریداران عرضه میشود. فروش الکترود

الکترود های جوشکاری از نظر نوع مفتول و همچنین از نظر پوشش فلاکس به چند دسته تقسیم میشوند :

 • نوع الکترود اعتماد از لحاظ مفتول

الکترود ها بسته به جنس و نوع پوشش خود کاربردهای متفاوتی دارند. انواع الکترود اعتماد یزد از نظر نوع مفتول عبارتند از:

 • الکترود با مفتول فولاد زنگ نزن
 • الکترود با مفتول فولاد کم کربن
 • الکترود با مفتول نیکلی
 • الکترود با مفتول آلومینیومی
 • نوع الکترود اعتماد یزد از نظر پوشش فلاکس

 • الکترودهای سلولوزی : سطح جوش الکترود سلولزی خشن وناهموار است. به علت نوع پوشش این الکترودها ،قابلیت جذب رطوبت را دارند و امکان فاسد شدن آنها وجود دارد.به علت خواص مکانیکی عالی از این الکترودها برای جوشکاری پاس ریشه اتصالات استفاده میکنند و همینطور برای جوشکاریهای سرازیر به علت سرعت منجمد شدن مذاب قابل استفاده هستند.
 • الکترودهای اکسیدی: در روکش این الکترود ها اکسید آهن زیاد بوده و همانند الکترودهای اسیدی نفوذ کم و سرباره ضخیم دارند.
 • الکترود روتیلی : مقدار زیاد اکسید تیتانیوم در روکش این الکترودها باعث ایجاد قوس الکتریکی پایدار میشود و در نتیجه امکان جوشکاری در تمامی حالات را امکان پذیر میکند.
 • الکترود اعتماد یزد از لحاظ ضخامت پوشش

 • الکترود نازک
 • الکترود متوسط
 • الکترود ضخیم
 • الکترود خیلی ضخیم
 • الکترود اعتماد از نظر نوع ساخت

 • الکترود انجماد سریع

الکترود انجماد سریع برای تمام شرایط جوشکاری مناسب هستند و قوس قوی و سرباره کمی تولید میکنند.الکترودهای کد E6010 و E6011 از این دسته هستند.

 • الکترود انجماد پرشده

الکترود انجماد پر شده ، دارای فلاکس سنگین هستند و می توانند سرباره را خارج کنند و دانه های یکنواخت ایجاد کنند.الکترودهای کد E6012 ،E6013،E7014 در این دسته قرار میگیرند.

 • الکترود چسبان سریع

پوشش فلاکس بسیار سنگین دارند و سرعت رسوب گذاری آنها سریع است. الکترودهای کد E6028 وE6027 در این دسته قرار میگیرند.

 • الکترود کم هیدروژن

الکترود کم هیدروژن ، در پوشش فلاکس خود دارای کمی هیدروژن میباشد و برای فولاد پرکربن مناسب میباشد. کدهای این دسته E7018 وE7028 میباشد

 

معرفی کاربردی ترین الکترودهای اعتماد یزد

مدل های مختلفی از الکترود های جوشکاری در بازار  تولید و عرضه میشوند که هر کدام بنا بر خصوصیات و ویژگیهای ساختاری ، در کارهای مختلفی قابل استفاده میباشند. در جوشکاری ، برق از طریق الکترود جوشکاری کشیده میشود و باعث ایجاد قوس الکتریکی در نوک الکترود میشود. هنگامی که قوس الکتریکی در انتهای الکترود جوشکاری به قطعه کار کشیده میشود جوش ایجاد میشود. در بین الکترودهای متنوع زیادی که در بازار وجود دارد چند نمونه بیشترین کاربرد را دارند که عبارتند از:

الکترود E6010 یزد

این الکترود با جریان مستقیم برق کار میکند.قوس نفوذی ایجاد میکند و برای لوله های فشار بالا و مخازن تحت فشار مناسب هستند. گزینه خوبی برای کار در تعمیرات هستند زیرا قوس حفاری میتواند از طریق زنگ زدگی ، خاک و رنگ بسوزد. ویژگی «انجماد سریع »باعث میشود برای جوشکاری سربار مناسب باشند. موارد کاربرد E6010 در جوشکاری لوله ها ،برج های آب، ریخته گری های فولادی، ساخت و ساز، مخازن ذخیره سازی فولاد و غیره میباشد. فروش الکترود یزد

 الکترود E6013 یزد

الکترود E6013 الکترود جوشکاری همه کاره است و کاربردهای بسیاری دارد. کار با الکترود جوشکاری 6013 بسیار راحت تر از مدل های دیگر میباشد. تحت هر دو جریان مستقیم و متناوب برق کار میکند. این الکترود میتواند قوس نرم تری ایجاد کند. الکترود 6013 از فولاد ملایم ساخته شده است و معمولا در تمام زمانهای جوشکاری میتوان از آن استفاده کرد. این الکترود کاربردهای زیادی در وسایل نقلیه ، آهنگری ، کشتی سازی ، تعمیرات ، ورق فلز و… دارد.

الکترود 7018

فروش الکترود یزد : الکترود 7018 از الکترودهای قلیائی و حساس به رطوبت است. غالبا از آن به عنوان الکترود کم هیدروزن یاد میشود که سطح هیدروزن را که به داخل جوش نفوذ میکند را کاهش میدهد. این نوع الکترود نقاط جوش با کیفیت بالا و مقاوم در برابر ترک را با نفوذ متوسط تولید میکند. این الکترودها قبل از استفاده باید خشک بمانند.

الکترود 7018 اعتماد

الکترود قلیائی پودر آهن دار با نرخ جایگزینی حدودا 115درصد مناسب برای جوشکاری :فولادهای ساختمانی ،کشتی سازی،پل سازی و غیره میباشد. این الکترود از نرمی خاصی در حین جوشکاری برخوردار است و دارای پاشش کم و ظاهر جوش زیبا میباشد.

 خرید الکترود جوشکاری اعتماد

برای خرید الکترود مناسب باید به نکاتی در هنگام خرید توجه کنید. یکی از این نکات جنس الکترود میباشد مثلا الکترود 6013 برای متریال چدن مناسب نمیباشد و باید الکترود چدن انتخاب کنید.یکی دیگر از نکات مهم قطر الکترود میباشد که میبایست متناسب با نوع درز و شکاف باشد. به طور کلی قطر الکترود باید کمتر از قطر قطعه کار باشد. یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت شود حالت جوشکاری میباشد چرا که همه ی الکترودها قابلیت جوشکاری در همه ی حالات را ندارند مثلا الکترودی که برای حالت تخت مناسب است را نمیتوان برای سقف بکار برد. فروش الکترود یزد

هنگام خرید الکترود به اطلاعات درج شده روی بسته بندی که شامل شاخصه های فیزیکی و مشخصات مربوط به جوش و نحوه نگهداری میباشد. حتما توجه کنید یکی از بهترین برندهای الکترود جوشکاری ،برند اعتماد یزد میباشد. که در کیفیت بالا اقدام به تولید و توزیع الکترود در سراسر ایران نموده است. یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تهیه این الکترود در شهر اصفهان ، فروشگاه ابزار اردستان میباشد.در آهن آنیل انواع الکترودهای جوشکاری میکا ،آما،اعتماد یزد را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت میتوانید تهیه کنید.

قیمت الکترود اعتماد

الکترود یا سیم جوش با عبور دادن جریان برق از خود باعث میشود اتصالات فلزی به صورت محکم به همدیگر بچسبند. الکترودها در انواع و اقسام متنوعی تولید میشوند و همین امر باعث میشود قیمتهای متفاوتی داشته باشند. قیمت الکترود بسته به عوامل مختلف از جمله نوع الکترود از لحاظ جنس و سایز و وزن و برند تولید کنننده قیمت گذاری میشود.

در فروشگاه آهن آنیل ما سعی کرده ایم با حذف واسطه ها قیمت الکترود اعتماد را به قیمت کارخانه در اختیار شما قرار دهیم. الکترود به علت کاربرد زیادش در صنایع ،همواره قیمت آن توسط صنعتگران رصد میشود .در این خصوص کارشناسان ما پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستند.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .