تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت الکترود آما

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:04
کدشرحقیمتسایزاستانداردبرندحالتواحد
1الکترود آما بنگاه تهران67,4305E6013آمابستهکیلوگرم
2الکترود آما بنگاه تهران67,4304E6013آمابستهکیلوگرم
3الکترود آما بنگاه تهران111,7902E7018آمابستهکیلوگرم
4الکترود آما بنگاه تهران76,7002E6013آمابستهکیلوگرم
5الکترود آما بنگاه تهران75,7802.5E6013آمابستهکیلوگرم
6الکترود آما بنگاه تهران67,2503E6013آمابستهکیلوگرم
7الکترود آما بنگاه تهرانتماس2E6011آمابستهکیلوگرم
8الکترود آما بنگاه تهرانتماس2E6010آمابستهکیلوگرم
9الکترود آما بنگاه تهران67,1603.25E6013آمابستهکیلوگرم
10الکترود آما بنگاه تهرانتماس2E6015آمابستهکیلوگرم


الکترود جوشکاری آما - AMA

یکی از تولید کنندگان الکترودهای جوشکاری به صورت کاملا تخصصی و گسترده برند آما می باشد. تنوع و کیفیت فوق العاده الکترودهای جوشکاری آما منجر به استقبال بی نظیر و افزایش رضایت خاطر مصرف کنندگان و صنعتگران شده است چون انواع محصولات مورد نیاز خود را برای فرآیند های مختلف جوشکاری می توانند فراهم کنند و با توجه به دوام و طول عمر مفید این الکترودها زمان طولانی از این ابزارهای مصرفی استفاده کنند. از قدیمی ترین و پرکاربردترین محصولات این کمپانی الکترودهای روکش دار جوشکاری با قوس الکتریکی می باشند که در روکش ها و ابعاد مختلف تولید می شوند. انواع اکترودهای روکش دار آما مانند الکترود روتیلی، الکترود قلیایی، الکترود سلولزی، الکترود های مخصوص جوشکاری چدن، الکترودهای استنلس استیل، الکترودهای روکشی سخت، الکترودهای مخصوص جوشکاری آلیاژهای نیکل و .... در سایزهای متنوع با کارکردهای مختلف به بازار عرضه شده است.
خرید انواع الکترود آما در آهن آنیل با بهترین قیمت و ارائه مشخصات فنی و اطلاعات کامل محصول با امکان مقایسه و بررسی این محصولات میسر شده است.

حالت جوشکاری

تخت، افقی، عمودی سربالا، بالاسر، عمودی سرازیر

به دلیل تنوع و کارایی های مختلف ضخامت سنج ها و متعلقات جوشکاری شما عزیزان و صنعتگران گرامی می توانید با مشاورین آهن آنیل در ارتباط باشید و بهترین کالا را برای کار خود انتخاب کنید.

جوشکاری با الکترود جوشیار که به اصطلاح جوشکاری قوس دستی گفته می شود یکی از رایج ترین و متداول ترین سبک ها و روش های جوشکاری است که انجام می شود . برای جوشکاری با الکترود بسته به نوع و جنس قطعه کار نوع الکترود خود را انتخاب می کنیم .

الکترود آما 7018

الکترود آما 7018 دارای 25 الی 40 درصد پودر آهن می باشد. همه ویژگیهای ایده آل و مطلوب الکترودهای کم هیدروژن از جمله تولید جوشهای مستحکم و سالم بر روی پر گوگرد، پر کربن و فولادها را دارد. که شامل 4 سایز (نمره یا شماره) می باشد.

الکترود سایز 2.5

کوچکترین سایز، الکترود 2.5 است که با آمپر 60 تا 90 کار می کند و برای جوش لوله گاز و آب خانگی  و نیز آهن با ضخامت 2 تا 3 ملی متر مناسب است

الکترود سایز 3.25

الکترود 3 که در واقع 3.25 است، برای فلزات 5 میلی متر به بالا استفاده می شود و جریان مورد نیاز آن روی جعبه آن درج شده است.

الکترود سایز 4

الکترود 4 برای اسکلت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

الکترود سایز 5

الکترود 5 نیز همچون الکترود 4 برای اسکلت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

الکترود آما 6013

اين الكترود برای جوشکاری در تمام حالات با جریان متناوب یا جریان مستقیم اتصال مستقیم یا معکوس طراحی شده است . الکترودهای E6013  آما حداقل پاشیدگی را ایجاد کرده و کمترین بریدگی کناره را بوجود می‌آورند . الکترود E6013 برای کارکردن با آمپر کمتر خیلی خوب هستند . هرچه آمپر کمتر باشد ورودی حرارت کمتر است و فلز مبنا پیچیدگی کمتری پیدا می کند. از این رو الکترودهای 6013 آما برای جوشکاری فلزات نازک برازنده هستند. این نوع هم همچون الکترود 7018 شامل 4 نمره ( سایز یا شماره) می باشد:

الکترود نمره 2.5

کوچکترین سایز الکترود 6013، الکترود 2.5 است که با آمپر 60 تا 90 کار می کند و برای جوش لوله گاز و آب خانگی  و نیز آهن با ضخامت 2 تا 3 ملی متر مناسب است.

الکترود نمره 3.25

الکترود 3 که در واقع 3.25 است، برای فلزات 5 میلی متر به بالا استفاده می شود و جریان مورد نیاز آن روی جعبه آن درج شده است.

الکترود نمره 4

الکترود 4 برای اسکلت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

الکترود نمره 5

الکترود 5 نیز همچون الکترود 4 برای اسکلت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت الکترود آما

آهن آنیل، خرید الکترود آما 7018 و 6013 به قیمت کارخانه برای مشتریان خود فراهم آورده است. قیمت ها برای خرید عمده لحاظ شده اما برای خرید جزئی هم می توانید با همین قیمت خریداری نمایید. کیفیت محصول با نمونه های بازار تفاوتی ندارد و قیمت پایین نسبت به بازار به دلیل خرید مستقیم از شرکت الکترود آما می باشد. قیمت الکترود آما، به‌عنوان یکی از برندهای مطرح تولید کننده این محصول طبق سایز و وزن تعیین می شود. از آنجایی که سیم جوش آما کاربرد زیادی در صنعت دارد و برای اتصال رابیتس و جوشکاری مقاطع فولادی از آن استفاده می شود، قیمت روز آن را به صورت بسته های یک کیلویی و در سایزهای 2، 2.5، 3، 4 و 5 می توانید در جداول لیست قیمت مشاهده کنید و سپس در صورت نیاز برای خرید آن از آهن آنیل اقدام کنید.

الکترود آما چه ویژگی هایی دارد؟

الکترود آما یکی از محصولات شرکت صنعتی آما است، که از تولید کنندگان مطرح ملزومات مصرفی جوشکاری در ایران است. شرکت صنعتی آما، از سال 1338 هجری شمسی، در تهران بنا نهاده شد و شروع به تولید الکترود های جوشکاری مورد نیاز صنایع مختلف کشور، از جمله صنایع نفتی نمود. این شرکت، به تدریج فعالیت های خود را گسترش داده و با افزودن واحد های تولیدی دیگر، حجم تولید سالانه خود را چند برابر نمود. از جمله ویژگی های محصولات تولید شده در شرکت صنعتی آما، می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • قیمت مناسب تر نسبت به محصولات خارجی به دلیل تولید در داخل کشور.
  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات.
  • استفاده از دانش و تجربیات متخصصین داخلی و خارجی برای تولید الکترود آما تحت نظارت شرکت های سوئیسی.
  • سبد تولید متنوع، دارای محصولات تخصصی برای پاسخگویی به نیاز های متنوع مصرف کنندگان.

تولیدات شرکت آما شامل چه محصولاتی می شود؟

الکترود آما تنها یکی از تولیدات شرکت صنعتی آما است. از میان انواع الکترود جوشکاری تولیدی در این شرکت، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

الکترود های روتیلی مخصوص جوشکاری فولاد های بدون آلیاژ :

کد AWS این دسته از محصولات شامل E7014, E6019, E6013 می شود.

الکترود های قلیایی مخصوص جوشکاری فولاد های بدون آلیاژ :

سبد این دسته از محصولات شرکت آما بسیار متنوع است و از جمله تولیدات این دسته می توان به E7016-H8, E7018-1-H4, E7018-1-H4R, اشاره نمود.

الکترود های جایگزینی زیاد مخصوص جوشکاری فولاد های بدون آلیاژ :

دو الکترود E7024 , E7028-HB در این دسته قرار می گیرند.

الکترود های سلولزی :

این الکترود ها که یکی از محصولات با قیمت مناسب و کاربرد زیاد در صنایع مختلف هستند، با 5 کد E7010-A1, E6010, E7010G , E8010G تولید می شوند.

الکترود های سلولزی مخصوص جوشکاری لوله های نفت و گاز :

صنایع نفت و گاز یکی از مهم ترین مشتریان این شرکت الکترود آما هستند و سالانه حجم انبوهی از الکترود های با کد E7010-P1 , E8010-P1 را از این شرکت خریداری می نمایند.

الکترود های مخصوص جوشکاری فولاد های زنگ نزن و مقاوم به حرارت :

پالایشگاه ها و کارخانجات یکی از مشتریان مهم این دسته از محصولات که با کد E-410-15, E-308 L-15 و… تولید می شوند هستند. این گروه از تولیدات الکترود آما، از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار هستند.

الکترود های مخصوص جوشکاری آلیاژ های نیکل :

برای جوشکاری آلیاژ های خاص، از جمله نیکل، نیاز به استفاده از الکترود هایی با کد EL-NICR 15 FEMN و محصولات مشابه هستیم.

الکترود های جوشکاری برای فولاد های مقاوم به خزش :

این نوع از فولاد در نیروگاه هایی که با سوخت فسیلی کار می کنند یا در بویلر های بزرگ صنعتی کاربرد گسترده ای دارد. شرکت آما برای پاسخگویی به نیاز های این صنایع اقدام به تولید الکترود هایی با کد E8018-B8-H8, E7016-A1-H8 و… نموده است.

الکترود های جوشکاری برای فولاد های ساختمانی دانه ریز :

صنایع مربوط به ساختمان، یکی از مهم ترین مصرف کنندگان الکترود در کشور هستند. سبد تولیدات شرکت آما، در رابطه با نیاز های این گروه، از تنوع بالایی برخوردار است. برای نمونه می توان از الکترود های با کد E12018-G-H4 یا E8018-G-H4 برای این منظور استفاده نمود.

الکترود های مخصوص جوشکاری چدن :

چدن یکی از آلیاژ های ترکیبی پر کاربرد در صنایع مختلف است. برای جوشکاری این فلز ارزشمند، می توانیم از الکترود هایی با کد EST, E NiCu-B و… استفاده کنیم.

الکترود های روکشی سخت :

این الکترود ها، در برابر فرسایش و خوردگی بسیار مقاوم بوده و در کارگاه های صحرایی و… که نیاز به انبارش و حمل طولانی مدت الکترود داریم می توانیم از این روکش ها استفاده کنیم. شرکت آما اقدام به تولید این دسته از الکترود های آما با کد EFe 6 می نماید.

الکترود های آلومینیوم و برنز :

الکترود های جوشکاری غیر همجنس مانند الکترود آلومینیوم و برنز، از محصولات تخصصی شرکت آما، با کد E1100, E-4043 و ECuSn-c هستند.

الکترود برش و شیار :

این الکترود ها که برای برش یا سوراخ کردن فلزات استفاده می شوند را با کد AMA 1006Y می توان تهیه نمود.

خرید الکترود آما

لازم است قبل از تهیه و خرید الکترود جوشکاری برندهای مختلفی همچون آما، در نظر داشته باشید که از این محصول برای اتصال چه قطعاتی می خواهید استفاده کنید و نوع آن مصرفی است یا غیرمصرفی. سپس بعد از مشاهده جدیدترین قیمت الکترود آما و سایر برندها در این صفحه، می توانید با کارشناسان آهن آنیل تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را در وزن و بسته های دلخواه سفارش دهید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .