لیست وزن

 

قیمت لوله درز مستقیم تست آب سایز 4

تاریخ به روز رسانی :9:081401/11/10
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 2 اینچ تهران ضخامت 4 تست آب31,1932 اینچ46کیلوگرمتست آبکارخانه
2لوله درز مستقیم 21/2 اینچ تهران ضخامت 4 تست آب31,1932 1/2 اینچ46کیلوگرمتست آبکارخانه
3لوله درز مستقیم 3 اینچ تهران ضخامت 4 تست آب31,1933 اینچ46کیلوگرمتست آبکارخانه
4لوله درز مستقیم 4 اینچ تهران ضخامت 4 تست آب31,1934 اینچ46کیلوگرمتست آبکارخانه
5لوله درز مستقیم 5 اینچ تهران ضخامت 4 تست آب31,1935 اینچ46کیلوگرمتست آبکارخانه


لوله درز مستقیم سایز 4 چیست؟

این دسته از لوله ها در واقع یکی از انواع لوله های درز مستقیم سیاه محسوب می شوند که در فرایند تولید آن ها از ورق های فولادی استفاده می شود. برای تولید این گونه از لوله ها در ابتدا رول ورق فولادی را در اندازه های مورد نظر برش می دهند و سپس آن ها را از میان غلتک های نورد عبور می دهند. انجام این عمل باعث می شود تا ورق ها به صورت گرد شکل پیدا کنند و در آن ها درز هایی ایجاد شود. این درز هایی را که اکنون ایجاد شده است را می بایست در ادامه جوشکاری نمود تا به هم دیگر اتصال یابند. پس از جوشکاری این درز ها هم نوبت به مرحله تست کردن ورق ها می رسد که در این مرحله آن ها را به جهت تست کردن می فرستند.

 این گونه لوله ها را در محل هایی که از میزان رطوبت کم و فشار کاری پایینی نیز دارند استفاده می کنند. از داخل این لوله ها به طور معمول ماده سیالی عبور داده نمی شود. لازم به ذکر است که این لوله ها از مقاومت و استحکام کم تری در مقایسه با لوله های بدون درز و همچنین لوله های گالوانیزه برخوردارند. همچنین برای این که بتوان درز های موجود در این دسته از لوله ها را جوشکاری کرد می توان از سه روش جوشکاری ذوب الکتریکی، جوشکاری زیر پودری و همچنین جوشکاری مقاومت الکتریکی استفاده نمود. لازم است بدانید که نام دیگر لوله های درز مستقیم نیز لوله جوشی می باشد و با این نام هم به طور گسترده ای شناخته می شوند. این گروه از لوله های درز مستقیم از فواید و مزایای زیادی برخوردارند که از جمله آن ها می توان قیمت مناسب و مقرون به صرفه، استحکام و جوش پذیری مناسب اشاره نمود.

قیمت لوله درز مستقیم سایز 4

قیمت تمام شده برای تهیه لوله های درز مستقیم بسته به سایز و ضخامت به کار رفته در لوله ها می تواند متفاوت و متنوع باشد. این که لوله های درز مستقیم در چه سایز و ضخامت و قیمتی عرضه شوند بسته به نیاز مشتری و کاربرد مد نظر وی دارد و می تواند بر این اساس مقادیر متنوعی را نیز در بر بگیرد. از سایر عوامل موثر بر قیمت لوله های درز مستقیم می توان به پروژه های تاسیساتی و عمرانی مد نظر نظیر هندریل، درین، فن کوئل، موتورخانه و سایر پروزه های مشابه اشاره نمود. تعیین بهترین قیمت لوله های درز مستقیم همچنین به محل تخلیه انتخابی شما نیز بستگی خواهد داشت.

کاربرد لوله درز مستقیم سایز 4

از لوله های درز مستقیم در موارد گسترده ای استفاده می شود و کاربرد های متنوعی هم در صنعت و امور مختلف دارند که باعث شده استفاده از آن ها یک امر رایج و شایعی به شمار رود. به طور کلی از این لوله ها در اموری همچون صنعت ساختمان و تاسیسات، ساخت قفسه ها، تهیه خطوط انتقال صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، انتقال مایعات با فشار کم، ساختن پایه اسکله، ساخت سازه های فولادی، ساختن پل ها، تهیه ماشین آلات صنعتی و سایر امور مشابه استفاده می شود.

وزن لوله درز مستقیم سایز 4

وزن نهایی که برای لوله های درز مستقیم به دست می آید می تواند بر قیمت نهایی آن ها هم تاثیر گذار باشد. برای این که بتوان وزن این لوله ها را محاسبه کرد می توان از فرمولی که در ادامه به آن اشاره می کنیم استفاده نمود تا این میزان را به راحتی محاسبه کرد:

قطر بیرونی لوله (میلی متر)  x ضخامت لوله (میلی متر) × 245 = وزن یک متر لوله (کیلوگرم)


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .