تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم تست آب سایز 2.5

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:06
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 1/2 اینچ ضخامت 2/5 تست اب32,3841/2 اینچ2.56کیلوگرمتست آبکارخانه
2لوله درز مستقیم 3/4 اینچ ضخامت2/5 تست اب32,3843/4 اینچ2.56کیلوگرمتست آبکارخانه
3لوله درز مستقیم 1 اینچ ضخامت2/5 تست اب32,2021 اینچ2.56کیلوگرمتست آبکارخانه
4لوله درز مستقیم 11/2 اینچ ضخامت2/5 تست اب32,20211/2 اینچ2.56کیلوگرمتست آبکارخانه
5لوله درز مستقیم 11/4 اینچ ضخامت2/5 تست اب32,20211/4 اینچ2.56کیلوگرمتست آبکارخانه
6لوله درز مستقیم 2 اینچ ضخامت2/5 تست اب32,2022 اینچ2.56کیلوگرمتست آبکارخانه


 لوله درز مستقیم تست آب سایز 2.5 چیست؟

لوله ها در انواع مختلف و با کمک روش های گوناگونی تولید می شوند که یکی از انواع این لوله ها، لوله های درز مستقیم خوانده می شوند. لوله‌ های درزدار نیز یکی دیگر از سازه‌ های فلزی می باشند که در صنایع ساخت ‌و ساز و سایر صنایع کاربرد گسترده ای دارد. این لوله ‌ها اغلب در جنس و انواع مختلفی تولید می ‌شوند که هرکدام از آن ها کاربرد های خاص خود را دارند. روش تولید این دسته از لوله ها به این صورت است که در ابتدا در خط های تولیدی ورق های فولادی به میزان مورد نیاز شارژ شده و سپس برای این که بتوان لوله های درز مستقیم را تولید نمود می بایست این ورق های فولادی در اندازه ها و ضخامت های مورد نظر و با در نظر گرفتن سایز پایانی لوله های موجود در خط تولید برش داده شوند. در مرحله بعد، این لوله ها از یک غلتک عبور داده می شوند تا لبه های آن ها به شکل مورد نظر فرم داده شوند و به شکل منحنی و به صورت لوله در ایند. بدین ترتیب لوله های درز مستقیم به مرحله تولید و بهره برداری می رسند که تمامی آن ها از اندازه ها و ویژگی های مشابهی برخوردار می باشند. لوله های درز مستقیم را در بازار اغلب با عنوان لوله های درز دار می شناسند و آن ها را به طور عمده می توان به کمک دو روش جوشکاری زیر پودری و یا جوشکاری مقاومت الکتریکی جوشکاری نمود.

قیمت لوله درز مستقیم تست آب سایز 2.5

لوله های درز مستقیم با توجه به سایز و ضخامتی که دارند از قیمت های متنوعی نیز برخوردار می باشند. به طور کلی لوله های درزمستقیم شامل لوله های درزدار صنعتی، لوله درزدار تست آب، لوله های گازی شامل گاز خانگی و API و سایر انواع لوله ها بوده که تمامی آن ها در سایز ها و ضخامت های گوناگون و متنوعی تولید شده و سپس به بازار عرضه می شوند که هر کدام از مشتری ها بسته به کاربرد مدنظر خود و ابعاد مورد نیازشان اقدام به تهیه لوله های درز مستقیم در اندازه و قیمت دلخواهشان می کنند.

کاربرد لوله درز مستقیم تست آب سایز 2.5

لوله های درز مستقیم یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین لوله های مورد استفاده در صنایع و امور گوناگون می باشند. این دسته از لوله ها را به طور معمول در بیش تر صنایع استفاده می کنند و کاربرد اصلی آن ها در انتقال دادن مایعات و یا سایر مواد از یک مکان به مکان دیگر است. لوله ها به ‌طورکلی به دو قسمت لوله بدون درز یا مانیسمان و لوله درزدار تقسیم ‌بندی می ‌شوند. در واقع همان طور که پیش از این نیز به آن اشاره کردیم، کاربرد اصلی این لوله ها در انتقال مواد می باشد و از جمله کاربرد های آن می توان به ستون های برق به کار رفته در تاسیسات ساختمانی، رساندن گاز به ساختمان ها، خط های آب رسانی گرم و سرد، در موتور خانه ها و سایر کاربرد های مشابه اشاره نمود.

وزن لوله درز مستقیم تست آب سایز 2.5

لوله های درز مستقیم در انواع گوناگون و با وزن های مختلفی تولید می شوند که وزن آن ها به فاکتور های مختلفی از جمله ضخامت و سایز و حالت لوله های مورد نظر بستگی دارد که هر کدام از مشتری ها بر اساس نیازی که به این لوله ها دارند اقدام به تهیه آن ها در وزن مشخص و مورد نیاز خود می کنند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .