تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم تست آب سایز 2

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 1/2 اینچ ضخامت 2 تست آب33,3031/2 اینچ26کیلوگرمتست آبکارخانه
2لوله درز مستقیم 3/4 اینچ ضخامت 2 تست آب33,3033/4 اینچ26کیلوگرمتست آبکارخانه


لوله درزدار تست آب ضخامت 2 چیست؟

لوله درزدار تست آب 2 از جمله لوله های پایپینگ درزداری می باشد که از ورق های فولادی ST37 ساخته شده است. به این صورت که ورق های فولادی در سایز و ضخامت مورد نظر برش خورده سپس به کمک غلتک‌ خمیده می‌شوند و سطح مقطع گرد می گیرند.

پس از خمیده شدن ورق ها دو لبه آن به یکدیگر نزدیک شده و درز اتصال آن ها به دو شیوه جوشکاری زیر پودری یا جوشکاری مقاومت الکتریکی جوش داده می شوند. به همین دلیل با نام های لوله درزدار، درز جوش یا Welded شناخته می‌شوند. این لوله ها پس از تولید تحت تست های هیدرواستاتیک قرار میگیرند تا درز جوش آن ها از نظر نشتی بررسی گردد.

مشخصات فنی لوله درز مستقیم تست آب ضخامت 2

لوله درزدار تست آب ضخامت 2  در برابر فشار و دمای بالا مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و معمولا از داخل آنها سیال عبور می کد. این لوله در بازار با نام های لوله درزمستقیم تست آب، لوله تست آب، لوله فولادی تست آب و لوله فولادی درزدار تست آب نیز شناخته می شود.

برای تولید لوله درزدار تست آب از استانداردهای DIN2440 ،DIN2394 ،BS1387 ،API5L استفاده می شود. همچنین گواهینامه استاندارد کیفی ملی ایران به شماره ISIRI3574 نیز مختص این لوله ها می باشد. انجمن تأمین آب آمریکا (American Water Works Association) هم استانداردهایی در زمینه طراحی و ساخت سیستم های انتقال آب ارائه کرده است. لوله های فولادی که طبق استاندارد AWWA C200 ساخته می شوند از لحاظ ابعاد هندسی کمی متفاوت بوده اما از لحاظ جنس و متریال مشابه لوله درزدار تست آب API و ASTM A53 هستند. همچنین لوله درزدار تست آب را می توان از جنس های دیگری مثل ASTM A36 ،ASTM A570 و ASTM A139 نیز تولید کرد. انواعی از لوله درزدار تست آب که طبق این استاندارد ساخته می شوند هم به صورت درزدار مستقیم (خطی) هم به صورت درزدار اسپیرال (مارپیچی) قابل تولید هستند. لوله های با درز جوش زیرپودری و مستقیم القایی از سایز 10 اینچ تا 18 اینچ که دارای ضخامت 4 تا 10 میل می باشند در دو نوع تست شده و تست نشده در مصارف آبرسانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها معمولا از ورق St33 و St37 به صورت درزدار دوسر ساده و دوسر دنده ای تولید می شوند.

ویژگی لوله درز مستقیم تست آب ضخامت 2

لوله درزدار تست آب تست PH خنثی دارد و معمولا برای انتقال آب و مایعات دیگر از آن استفاده می شود. نکته ای که خریداران بهتر است در هنگام خرید لوله درزدار تست آب 2 به آن توجه داشته باشند، ضخامت دیواره این لوله است. در صورتی که برای انتقال حجم زیادی از آب به این لوله درزدار تست آب نیاز داشته باشید، باید لوله های درزدار تست آب با ضخامت بیشتری را انتخاب کنید. در این صورت فشار ایجاد شده در لوله هنگام انتقال آب، آسیبی به دیواره های آن وارد نکرده و باعث ایجاد مشکلاتی مانند ترک خوردگی یا ترکیدگی نمی شود.

لوله درزدار تست آب ضخامت 2 معمولا از استحکام کششی بالایی برخوردار است و در برابر ارتعاشات و نوسانات لرزه مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. این لوله درزدار تست آب تنها مختص محیط های صنعتی نبوده و در لوله کشی های شهری و مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد لوله درز مستقیم تست آب ضخامت 2

لوله های درز مستقیم  تست آب در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند و این نشان می دهد که از این لوله ها می توان در مصارف زیادی استفاده کرد. لوله های درزدار تست آبی که با ضخامت های 2 تولید می شوند معمولا برای مصارف کم فشار تر مثل مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند و لوله های با ضخامت بالاتر نیز مناسب مصارف صنعتی و خطوط انتقال آب می باشند. به طور معمول از این لوله ها برای لوله کشی آب در ساختمان ها، موتورخانه ها و شوفاژ و همچنین مصارف صنعتی و خطوط انتقال استفاده می شود. همچنین می توان در مصارف دیگری از جمله موارد زیر هم از آنها استفاده کرد:

 • برق آبی
 • خطوط فاضلاب
 • لوله کشی تصفیه خانه ها
 • ایستگاه های پمپاژ
 • خطوط گردش نیروگاه ها
 • قنات ها
 • گذرگاه های آبی و غیره.

مزایای لوله درز مستقیم تست آب ضخامت 2

با وجود این که این لوله ها اکثرا به عنوان لوله های انتقال آب در محیط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند اما مزایای زیادی را هم شامل می شوند که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

 • هزینه ساخت کمتر
 • قیمت مناسب
 • مقاوم در برابر فشار و تغییرات جوی محیط
 • طول عمر بالا
 • اتصالات مستحکم
 • سطح صاف
 • قابل استفاده در ابعاد و کاربری های مختلف

قیمت لوله درز مستقیم تست آب ضخامت 2

لوله های تست آب با توجه به کاربرد هایی که دارند، معمولا از جنس فولاد و فلز های مستحکم دیگر ساخته می شوند. در نتیجه آلیاژ به کار رفته در ساخت آنها می تواند در قیمت نهایی این محصول تاثیر زیادی داشته باشد. جهت اطلاع از قیمت لوله درزدار تست آب ضخامت 2 ، قیمت روز لوله درزدار تست آب ضخامت 2 ، قیمت لوله درزدار تست آب فابریک ، قیمت لوله درزدار تست آب برش خورده ، قیمت انواع لوله درزدار تست آب ، خرید لوله درزدار تست آب ضخامت 2 ، فروش لوله درزدار تست آب ، قیمت لوله درزدار تست آب درجه 2 ، قیمت لوله درزدار تست آب در تهران ، قیمت لوله درزدار تست آب در اصفهان ، قیمت لوله درزدار تست آب ضخامت 2، قیمت لوله درزدار تست آب ضخامت 2.5، قیمت لوله درزدار تست آب ضخامت 3 ، قیمت لوله درزدار تست آب ضخامت 4 با آهن آنیل در ارتباط باشید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .