لیست وزن

 

قیمت نبشی کرنربید اصفهان

تاریخ به روز رسانی:9:201401/11/06
کدشرحقیمتطول(m)محل بارگیری
1استاد گالوانیزه C 5057,5203بنگاه تهران
2استاد گالوانیزه C 7072,3853بنگاه تهران
3استاد گالوانیزه C 10086,4203بنگاه تهران
4کرنربید (25*25)20,6403بنگاه تهران
5کرنربید (31*31)25,3203بنگاه تهران
6رانر گالوانیزه UH3644,0004بنگاه تهران
7رانر گالوانیزه U5060,5504بنگاه تهران
8نبشی گالوانیزه L2530,8254بنگاه تهران
9پروفیل گالوانیزه F4761,2854بنگاه تهران


 نبشی کرنربید اصفهان

یکی دیگر از مواردی که در هنگام ساختمان سازی استفاده می شود نبشی کرنربید می باشد. اکنون ممکن است برای شما عزیزان نیز سوال پیش بیاید که نبشی کرنربید چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت نبشی ها همانطور که از نامش مشخص است در نبش دیوار یا سقف قرار می گیرند در حقیقت هر یک از نبشی کرنربید ها بر اساس فرایند مهم گالوانیزه و نورد سرد شکل مناسبی یافته اند تا بتوانند در موارد مختلفی مورد کاربرد و بررسی و استفاده قرار بگیرند.

اما در این میان اصفهان یکی از بهترین تولید کنندگان نبشی کرنربید در کشور است که نبشی کرنربید را با بهترین کیفیت و بالاترین مقاومت تولید و روانه بازار می کند. اکنون اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نبشی کرنربید اصفهان مثل کاربرد و قیمت و وزن آن بدانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کاربرد نبشی کرنربید اصفهان

همان طور که گفته شد از نبشی کرنربید برای نقش و گوشه های دیوار ها و سقف ها استفاده می شود اما سوالی که به وجود می‌ آید این است که نقش نبشی کرنربید چیست و چگونه عمل می کند؟ برای پاسخ به چنین سوالی توصیه می‌کنیم موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

  • هنگام اجرای کناف برای دقت بیشتر و زاویه سازی بهتر از نبشی کرنربید استفاده می کنند.
  • کنج دیوار ها برای جلوگیری از ضربه نیز استفاده از نبشی کرنربید گزینه بسیار خوبی است.
  • وجود نبشی کرنربید در کنج سقف می تواند باعث استحکام بیش تر و جلوگیری از ضربه شود.

با وجود چنین مواردی می توان فهمید که استفاده از نبشی کرنربید اصفهان چقدر حائز اهمیت است. البته که مزایایی هم دارد یکی از این مزایا در واقع کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مخارج ساختمان می ‌باشد. حتی می تواند باعث سبک سازی سازه هم شود.

وزن نبشی کرنربید اصفهان

قطعاً به هنگام ساخت و ساز چیزی که اهمیت بسیار زیادی برای سازندگان و مهندسین دارد و وزن مصالح و اجزای به کار برده شده در ساخت سازه است. از این ‌رو نبشی کرنربید اصفهان نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در این صورت وزن آن مهم است. البته که وزن نبشی کرنربید اصفهان به عوامل و موارد مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها ابعاد و اندازه های آن است.

طول هر نبشی کرنربید بین ۳ تا ۴ متر و ضخامت آن بین 7/0 تا 4/0 میلی متر می باشد. عرض هر نبشی کرنربید ۲۵ میلی متر است. قطعا کم و زیاد شدن هر یک از این ابعاد می ‌تواند در وزن نبشی کرنربید اثرگذار باشد. البته که کارخانه تولید نبشی کرنربید اصفهان بر اساس سفارش مشتری آن نیز ابعاد را تغییر می دهد که در این صورت وزن آن ها نیز تغییر می کند.

قیمت نبشی کرنربید اصفهان

اگر تاکنون برای خرید نبشی کرنربید اصفهان به بازار مراجعه نموده باشید متوجه یکسان نبودن قیمت ها خواهید شد. در واقع قیمت نبشی کرنربید اصفهان در بازار متفاوت است و آن هم به دلیل عوامل مختلفی از جمله تغییر اندازه ها و ابعاد آن می باشد.

قطعاً هر چه ضخامت و طول و عرض نبش کرنربید بیش تر باشد قطعاً قیمت آن نیز بالا تر می رود. عامل دیگری که در قیمت آن تاثیر گذار است نوسانات بازار است که تحت تأثیر عوامل سیاسی و اقتصادی می باشد. بنابراین طبیعی است که قیمت ها دچار نوسان شوند. اما شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت ها استعلام بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .