تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی نورد گرم تهران

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:02
کدشرحقیمتسایزوزن هر شاخهبرندطولواحدمحل بارگیری
1ناودانی 6000*60 تهران24,6006000*6027نورد گرم تهران6کیلوگرمکارخانه فولاد
2ناودانی 6000*80 تهران24,6006000*8039نورد گرم تهران6کیلوگرمکارخانه فولاد


ناودانی نورد گرم تهران چیست؟

وقتی می خواهیم ناودانی نورد گرم تهران را بررسی کنیم نخست لازم است درباره تعریف ناودانی صحبت نماییم. ناودانی یک سازه ای است که به شکل یو انگلیسی و در ابعاد و وزن مشخصی تولید می شود. این سازه در زمینه های مختلفی استفاده می شود. ناودانی نورد گرم تهران در شماره ۳ تا ۸ تولید می گردد و به دست مصرف کنندگان می رسد. وزن، قیمت و کاربرد این محصول برای انتخاب صحیح آن متناسب با نیاز مصرف کننده مهم است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می نماییم تا آخر این مطلب با ما همراهی کنید.

قیمت ناودانی نورد گرم تهران

قیمت ناودانی نورد گرم تهران به طور مستقیم از قیمت ارز، مواد اولیه، وزن وابعاد آن سرچشمه می گیرد. تغییرات قیمت ارزی در بازار پر نوسان این روز ها منجر به تفاوت قیمت های لحظه ای اعلام شده از سوی تولید کننده می شود. چنان چه سری به سایت تولید کننده یا نمایندگی عرضه کنندگان این ناودانی بزنید می توانید نوسان قیمت های اعلام شده را ببینید. از سوی دیگر وجود واسطه های متعدد فی ما بین تولید کننده و خریدار منجر به افزایش قیمت چند مرحله ای می گردد. به همین دلیل امکان خرید مستقیم از تولید کننده و یا نمایندگی های مجاز که افزایش قیمت ندارند به نفع تولید کننده و خریدار است. به همین دلیل به شما توصیه می نماییم قبل از اقدام به خرید حتما از کارشناسان فروش راهنمایی بگیرید.

کاربرد ناودانی نورد گرم تهران

ناودانی نورد گرم تهران در دو وزن سبک و سنگی تولید می شود که بر حسب وزن تولید شده دارای کاربرد های متفاوتی نیز هستند. از ناودانی ها در مواردی مثل ساختمان سازی، نمای ساختمان، تعمیرات، ساخت اسکلت ماشین های سنگین و نیمه سنگین، صنعت هواپیما سازی، تولیدات جاده ای و غیره استفاده می شود. ضرورت مشخص نمودن زمین همورد نیاز برای خرید ناودانی نورد گرم تهران به دلیل کاربرد های متفاوت میان ناودانی سبک و سنگین به عهده خریدار و با راهنمایی تولید کننده است. ارائه اطلاعات به روز و مطابق با استاندار های تولید شده از خدمات تولید کننده ناودانی نورد گرم تهران است.

وزن ناودانی نورد گرم تهران

وزن ناودانی نورد گرم تهران بر اساس تفاوت هایی که در برابری با استاندار های طرح شده در جدول اشتال دارد طرح می شود. این وزن به دسته سبک و سنگین تقسیم می شود. ناودانی نورد گرم تهران سبک یا ناودانی نورد گرم تهران سنگین بر اساس استاندار های مشخصی تولید می شود که از سوی ارگان های مربوطه مورد نظارت و ارزیابی است. از سوی دیگر اهمیت رعایت استاندار های جدول اشتال به دلیل رعایت یک الگوی جهانی امکان بهره مندی از استاندارد های جهانی و زمینه صادرات ناودانی نورد گرم تهران را نیز فراهم می نماید. همچنین ناودانی نورد گرم تهران در شماره بین 3و 4 و 5 و6 و 7 و8 تولید می شود که در وزن ناودانی تاثیر گذار می باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .