تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی ناب تبریز

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:04
کدشرحقیمتسایزطول شاخهواحدمحل بارگیری
1ناودانی 8 ناب تبریزتماس812متریکیلوگرمکارخانه
2ناودانی 8 ناب تبریز24,97886متریکیلوگرمکارخانه
3ناودانی 10 ناب تبریزتماس1012متریکیلوگرمکارخانه
4ناودانی 10 ناب تبریز25,978106متریکیلوگرمکارخانه
5ناودانی 12 ناب تبریزتماس1212متریکیلوگرمکارخانه
6ناودانی 12 ناب تبریز25,978126متریکیلوگرمکارخانه
7ناودانی 14 ناب تبریزتماس1412متریکیلوگرمکارخانه
8ناودانی 14 ناب تبریز24,179146متریکیلوگرمکارخانه
9ناودانی 16 ناب تبریزتماس1612متریکیلوگرمکارخانه


ناودانی ناب تبریز چیست؟

ناودانی ناب تبریز متعلق به شرکت فولاد ناب تبریز است که از تولید کنندگان انواع ناودانی سبک و ناودانی سنگین اروپایی در ایران به شمار می ­آید. سازه های تولید شده با نام ناب تبریز از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. چنان چه در زمینه­ های کاربرد ناودانی اطلاعات کاملی داشته باشید حتما به این نکته می ­رسید که ناودانی ناب تبریز دارای ویژگی های منحصر به فرد و تنوع بالایی از نظر جنس و ابعاد است که کاربرد های متنوعی دارد.

ناودانی یک پروفیل باز شده به شکل u است که با استفاده از آلومینیوم، فولاد و غیره ساخته می شود. مراحل ساخت ناودانی ناب تبریز از صفر تا صد تحت نظر کارشناسانی انجام می ­شود که در صنایع تولیدی این شرکت فعالیت می ­­نمایند. به همین دلیل چنان چه قصد دارید درباره وزن , زمینه­ های کاربردی و قیمت آنلاین ناودانی ناب تبریز اطلاعات کاملی به دست بیاورید به شما پیشنهاد می ­کنم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

قیمت ناودانی ناب تبریز

یکی از اصلی ترین چالش­ هایی که تولید کنندگان با آن روبه رو هستند مساله قیمت محصولات فولادی است. قیمت روز ناودانی ناب تبریز نیز در قیمت از عوامل مختلفی تاثیر می گیرد که موجب می شود در برخی ایام قیمت ان به طور ساعتی متغییر باشد. قیمت دقیق ناودانی ناب تبریز از وزن، جنس، قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا و سایر عوامل پنهان تاثیر می ­پذیرد.

تولید کننده نیز با اقدام به عرضه مستقیم ناودانی ناب تبریز که به حذف واسطه و کاهش قیمت منجر می ­شود در قیمت مناسب محصول نقش مهمی را ایفا می نماید که حایز اهمیت است. از سوی دیگر عرضه ناودانی ناب تبریز به قیمت عمده برای خریداران به صرفه و اقتصادی است که می ­توان آن را نیز در دسته عوامل موثر بر قیمت این محصول به شمار آورد.

کاربرد ناودانی ناب تبریز

ناودانی ناب تبریز زمینه­ های کاربردی متفاوتی دارد که این کاربرد از وزن آن ها متاثر است. ناودانی ناب تبریز در دونوع ناودانی سبک و ناودانی سنگین تولید می ­شود. استفاده از ناودانی ناب تبریز در زمینه­ هایی است که نیاز به تحمل وزن بالاتری نیست. به طور مثال در ترمیم برخی از بنا های معماری از ناودانی سبک استفاده می ­شود.

ناودانی ناب تبریز سنگین بر اساس استاندار های اروپایی تولید می ­شود به همین دلیل به آن ناودانی اروپایی نیز می ­گویند. این ناودانی در بخش­ های ساختمان سازی، کشتی سازی و ماشین آلات سنگین نیز به کار می ­رود. همچنین استفاده از ناودانی ناب تبریز بر اساس ابعاد آن ها نیز می باشد که به طور مثال ناودانی 800 میل برای زمینه  های سبک استفاده می ­شود.

وزن ناودانی ناب تبریز

همان طور که گفته شد ناودانی ناب تبریز درابعاد، جنس و وزن های مختلف تولید می ­شود. تقسیم بندی ناودانی­ ها به دو نوع سبک و سنگین وزن ان ها را نیز مشخص می ­کند. در صنعت ساخت ناودانی جدولی با نام جدول اشتال وجود دارد که ناودانی مطابق با استاندار های طرح شده در طراحی و ساخته می ­شود.

ناودانی سبک از استاندار طرح شده در جدول اشتال اندکی متفاوت تر و به عبارتی پایین تر است اما ناودانی سنگین برابر با این جدول است. به همین دلیل وزن آن ها متفاوت و به طبع آن زمینه­ های کاربردی آن نیز فرق می ­کند. ابعاد و جنس ناودانی ناب تبریز نیز در وزن آن تاثیر گذرا است. ناودانی صد و شصت میل با ناودانی  هشتصد میل وزن متفاوت تری دارد که هنگام خرید باید بدان دقت نمود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .