تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی فولاد تهران

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:01
کدشرحقیمتسایزحالتبرندواحدمحل بارگیری
1ناودانی 6 نورد فولاد تهران26,64066مترینورد فولاد تهرانکیلوگرمکارخانه
2ناودانی 6 نورد فولاد تهران26,18066مترینورد فولاد تهرانکیلوگرمبنگاه تهران
3ناودانی 8 نورد فولاد تهران26,18086مترینورد فولاد تهرانکیلوگرمکارخانه
4ناودانی 8 نورد فولاد تهران25,91086مترینورد فولاد تهرانکیلوگرمبنگاه تهران
5ناودانی 10 نورد فولاد تهران26,090106مترینورد فولاد تهرانکیلوگرمکارخانه


ناودانی فولاد تهران چیست؟

وقتی از ناودانی صحبت می کنیم شاید ذهن شما به سمت ناودانی که درون ساختمان ها برای خروج آن باران تعبیه می شود منتقل شود. اما ناودانی فولاد تهران با آن ناودانی متفاوت است. صنعت ساخت ناودانی در ایران گسترش یافته و شرکت های زیادی اقدام به تولید و عرضه این محصول می نمایند. در میان این شرکت ها رقابتی خاص  در زمینه کیفیت وزن و قیمت ناودانی های تولیده شده وجود دارد.

شرکت فولاد تهران یکی از تولید کنندگان انواع ناودانی و نبشی است و ناودانی فولاد تهران که در این شرکت تولید می شود دارای کیفیت بالا و قابل استفاده در زمین های مختلف است. ناودانی فولاد تهران در دو شکل u  و c تولید می شود که به دو نوع پرسی وفابریک تقسیم می شود. فرآیند تولید ناودانی فولاد تهران به گونه ای است که مواد اولیه به کار رفته در آن همان فولاد است که طی فرآیندی خاص به شکل های نام برده شده در می آید.

قیمت ناودانی فولاد تهران

به نظر می آید یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که در خرید ناودانی فولاد تهران تاثیر گذار است مساله قیمت می باشد. وزن و ابعاد ناودانی فولاد تهران در قیمت آن تاثیر گذرا است. ناودانی فولاد تهران از عواملی مثل قیمت مواد اولیه، قیمت ارز و نوسانات روزانه بازار تاثیر می گیرد. قیمت روز ناودانی فولاد تهران با توجه به هزینه های حمل و نقل و همچنین قیمت جهانی ان نیز متاثر می باشد.

از آنجایی که زمینه های کاربرد ناودانی سبک و ناودانی سنگین نیز متفاوت است به همان میزان در قیمت دقیق ناودانی فولاد تهران تاثیر گذار است. عرضه ناودانی به صورت عمده مورد استقبال خریداران است چرا که به طور چشمگیری در قیمت لحظه ای ناودانی فولاد تهران موثر و به نفع تولیدکننده و خریدار است. چرا که تولید کننده با فروش بیش تر سود می کند و خریدار نیز با خرید عمده قیمت مناسب تری را به دست می آورد.

کاربرد ناودانی فولاد تهران

از ناودانی فولاد تهران در زمینه های مختلفی استفاده می شود که عبارت اند از:

  • در زمینه صنعت ساختمان سازی
  • تجهیزات دریایی
  • تولید چهارچوب
  • اسکلت ماشین های سنگین مثل تریلی، کامیون و غیره

موارد نام برده شده از مهم ترین کاربرد ناودانی فولاد تهران است که استفاده گسترده آن در صنعت ساختمان سازی و در ابعاد وسیع است. کیفیت  و سابقه درخشان ناودانی فولاد تهران موجب شده  نام آن برای اغلب خریداران آشنا باشد. ناودانی سبک برای ترمیم بنا های معماری استفاده می شود اما از ناودانی های سنگین در صنایع ساختمان سازی و غیره که نام برده شد استفاده می گردد.

وزن ناودانی فولاد تهران

وزن ناودانی فولاد تهران از عامل جنس و ابعاد متاثر است. برای این که ناودانی فولاد تهران تولید گردد قبل از مرحله تولید ابعاد و جنس آن که از فولاد است مشخص می گردد و سپس در فاز اجرا بر وزن ان نظارت می شود.

همان طور که می دانید وزن ناودانی فولاد تهران در قیمت آن نیز تاثیر گذار است. در تقسیم بندب وزن ناودانی دو اصطلاح سبک و سنگین وجود دارد که به ناودانی سبک که وزن آن پایین تر از استاندار های طرح شده در جدول اشتال باشد می گویند. ناودانی سنگین نیز برابر با وزن طرح شده در جدول اشتال است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .