تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی شکفته یزد

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:03
کدشرحقیمتسایزحالتواحدمحل بارگیری
1ناودانی 6 شکفته25,89766متریکیلوگرمبنگاه تهران
2ناودانی 6 شکفته 24,30766متریکیلوگرمکارخانه
3ناودانی 8 شکفته24,76686متریکیلوگرمکارخانه
4ناودانی 8 شکفته 25,59786متریکیلوگرمبنگاه تهران
5ناودانی 10 شکفته24,2171012متریکیلوگرمکارخانه
6ناودانی 10 شکفته 24,124106متریکیلوگرمکارخانه
7ناودانی 10 شکفته25,597106متریکیلوگرمبنگاه تهران
8ناودانی 12 شکفته تماس1212متریکیلوگرمکارخانه
9ناودانی 12 شکفتهتماس126متریکیلوگرمکارخانه
10ناودانی 12 شکفته 25,697126متریکیلوگرمبنگاه تهران
11ناودانی 14 شکفتهتماس1412متریکیلوگرمکارخانه
12ناودانی 14 شکفته 26,145146متریکیلوگرمبنگاه تهران
13ناودانی 14 شکفتهتماس146متریکیلوگرمکارخانه
14ناودانی 16 شکفته تماس166متریکیلوگرمکارخانه


ناودانی شکفته یزد چیست؟

ناودانی شکفته یزد یکی از انواع تولیدات شرکت شکفته یزد است که با عنوان کبکان نیز شناخته می ­شود. ناودانی شکفته یزد یکی از با کیفیت ترین انواع ناودانی در میان شرکت  هایی است که ناودانی را تولید می ­کنند. ناودانی یک شکلی شبیه به u  دارد که در دو وزن سبک و سنگین، دو نوع ساخت فابریک و پرسی تولید می شود.

ناودانی شکفته یزد زمینه های کاربردی متفاوتی دارد که می ­تواند بخش عمده ای از نیاز مصرف کنندگان را تامین می ­کند. پروفیل ناودانی در صنایع ساختمانی و ساخت های متفاوتی کاربرد دارد و عوامل مختلفی بر قیمت ناودانی شکفته یزد تاثیر گذار می ­باشد.  چنانچه می ­خواهید ناودانی شکفته یزد را بخرید به شما پیشنهاد می کینم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت ناودانی شکفته یزد

قیمت دقیق ناودانی شکفته یزد از اصلی ترین عامل ان یعنی وزن  تاثیر می گیرد. از ان جایی که واحد فروش ناودانی به کیلوگرم و متر است بنابراین وزن و ابعاد آن در قیمت ناودانی شکفته یزد  تاثیر می گذارد. از سوی دیگر انواع ناودانی شکفته یزد سبک و سنگین وجود دارد که هنگام خرید باید به نوع و کاربرد متفاوت آن دقت نمود.

همچنین برخی از مراکز فروشی که ناودانی شکفته یزد را از سوی کارخانه عرضه می کنند به عنوان یک واسطه عمل کرده و موجب افزایش قیمت می ­شوند. به همین دلیل کارخانه تولید ناودانی شکفته یزد با عرضه مستقیم آن اقدام به حذف واسطه و کاهش قیمت می ­نماید. از  سوی دیگر نوسان ارز نیز در قیمت این محصول تاثیر گذار است.

کاربرد ناودانی شکفته یزد

ناودانی شکفته یزد برای مصرف گروه های متفاوتی طراحی شده است که این مصرف از وزن آن نیز متاثر است. کاربرد ناودانی شکفته یزد در زمینه های مختلفی مثل صنعت ساختمان سازی، ساخت مغازه و فروشگاه های بزرگ، ساخت کشتی های باری بزرگ، هواپیما سازی و غیره استفاده می گردد.

ناودانی های سبک و ناودانی سنگین کاربرد متفاوتی دارند و همان طور که از نام ان پیداست ناودانی شکفته یزد با وزن سبک برای مصارفی که نیاز به سازه با استحکام متوسط دارد مناسب است. ناودانی شکفته یزد از نوع سنگین نیز برای مصارف با استحکام بالا مناسب است. همان طور که گفته شد انتخاب سازه سبک یا سنگین در قیمت روز ناودانی شکفته یزد تاثیر گذار است. به همین دلیل قبل از خرید آن باید این محصول را با مشورت کارشناسان تهیه نمایید.

وزن ناودانی شکفته یزد

تمام تولید کنندگان ناودانی موظف هستند در تولید آن از مقوله ای به نام جدول اشتال پیروی کنند. اطلاعات این جدول به گونه ای است که چنان چه وزن ناودانی شکفته یزد پایین تر از جدول اشتال باشد نوع ناودانی شکفته یزد سبک است و چنان چه وزن ناودانی برابر با جدول اشتال باشد ناودانی تولید شده به نام ناودانی سنگین است.

همچنین ناودانی شکفته یزد دارای ابعاد متفاوتی است که در وزن آن تاثیر گذار است. هر چه قدر ابعاد بزرگ تر و مطابق با جدول اشتال باشد به همان میزان وزن نیز سنگین تر است. به شما پیشنهاد می ­کنیم قبل از اقدام به خرید ناودانی شکفته یزد از کارشناسان و مشاوران فروش مرکز مورد نظر به طور کامل راهنمایی بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .