لیست وزن

 

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان

تاریخ به روز رسانی :9:321401/11/10
کدشرحقیمتسایزحالتواحدمحل بارگیری
1ناودانی 6 سپهر ایرانیان24,57066متریکیلوگرمکارخانه
2ناودانی 8 سپهر ایرانیان23,50086متریکیلوگرمکارخانه
3ناودانی 10 سپهر ایرانیان23,800106متریکیلوگرمکارخانه
4ناودانی 12 سپهر ایرانیان23,970126متریکیلوگرمکارخانه


یکی از آشنا ترین نام ها در حوزه تولید ناودانی، ناودانی سپهر ایرانیان است. این ناودانی توسط شرکت سپهر ایرانیان تولید می شود و به دست مصرف کننده می رسد. استقرار این شرکت در تهران به دلیل این که به تمام مناطق کشور دسترسی دارد موجب می شود تا خریداران به خرید آن تمایل داشته باشند. کاهش هزینه حمل و نقل برای شهر های همجوار از مزایای خرید ناودانی سپهر ایرانیان به شمار می آید.

ناودانی سپهر ایرانیان چیست؟

همان طور که می دانید ناودانی وسیله است که به شکل یو انگلیسی می باشد و با استفاده از فرآیندی مشخص تولید و عرضه می شود. ناودانی سپهر ایرانیان با دارا بودن بالاترین کیفیت و تضمین در قیمت به دست مشتریان می رسد. چنان چه می خواهید درباره  کاربرد، وزن و قیمت این محصول اطلاعات کاملی به دست بیاورید به شما پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید.

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان از عوامل مختلفی تاثیر می پذیرد که به طور مستقیم یا غیر مستقیم  تاثیر گذار است. بخشی از مواد اولیه از خارج کشور تامین و بخشی از آن نیز از داخل تامین می شود. برای خرید مواد اولیه برای ناودانی سپهر ایرانیان از خارج از کشور مبنای محاسبه بر اساس دلار است. نوسان قیمت دلار در سال های اخیر به طور مستقیم بر قیمت ناودانی سپهر ایرانیان  تاثیر می گذارد. علاوه بر قیمت دلار، وزن و جنس ناودانی نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. اغلب تولیدات سپهر ایرانیان از نوع ناودانی سبک است که قیمت متناوتی نسبت به ناودانی سنگین آن دارد. به همین دلیل برای خرید ناودانی سپهر ایرانیان باید به کاربرد آن دقت نمود چرا که بر اساس وزن مشخص می شود و وزن نیز در قیمت موثر است.

کاربرد ناودانی سپهر ایرانیان

وقتی یک محصول طراحی می شود برای کاربرد مشخصی است که تولید کننده آن را مشخص می کند. ناودانی سپهر ایرانیان به دلیل این که اغلب از نوع ناودانی سبک است در زمین همصارفی که نیاز به استحکام پایین تری دار دبه کار می آید. از ناودانی سپهر ایرانیان برای ترمیم ساختمان، مغازه، فروشگاه، ساخت گارد ریل و غیره استفاده می شود. اغلب استفاده کنندگان از این ناودانی به زمین های مصرفی آن به عنوان یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات اشاره نموده اند. ناودانی سپهر ایرانیان سنگین برای ساخت ساختمان و کشتی و ماشین های سنگین نیز کاربرد دارد. اما همان طور که گفته شد از این ناودانی در زمینه های سبک بیش تر استفاده می شود.

وزن ناودانی سپر ایرانیان

در بررسی وزن ناودانی از جدولی به نام اشتال سخن به میان می آید که برای سنجش استاندار وزنی تولید شده مبنا است. ناودانی سپهرایرانیان به دلیل این که در دسته ناودانی های سبک قرار دارد از سطح جدول اشتال پایین تر است. به طور کلی وزنی که پایین تر از جدول اشتال باشد را سبک و برابر با جدول را سنگین می نامند. از سوی دیگر ابعاد و جنس ناودانی نیز در وزن ان تاثیر گذار است. یک شاخنه ناودانی سپر ایرانیان در ابعاد 6 و 12 متری تولید می شود که ابعاد شش متری با ابعاد 12 متری وزن متفاوتی دارد. این وزن متفاوت به تفاوت قیمتی نیز منجر می گردد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .