تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی آریان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:10
کدشرحقیمتسایزبرندحالتواحدمحل بارگیری
1ناودانی 8 آریان فولادتماس8آریان فولاد6متریکیلوگرمکارخانه
2ناودانی 10 آریان فولاد20,95010آریان فولاد6متریکیلوگرمکارخانه


ناودانی آریان چیست؟

افرادی که در حوزه صنایع مختلف فعالیت می ­نمایند هنگام خرید محصولات مورد نیاز خود نام های مختلفی را می ­شنوند. یکی از نام های آشنا در این حوزه ناودانی آریان است که این ناودانی متعلق به شرکت آریان فولاد می ­باشد. این شرکت در زمینه تولید انواع ناودانی و نبشی سابقه فعالیتی درخشانی دارد که می ­تواند بخش عمده­ای از نیاز های یک خریدار به ناودانی آریان را رفع کند.

شاید نام ناودانی برایتان آشنا باشد و بدانید که ناودانی نوعی از قطعاتی است که به شکل u  و در جنس­ های مختلف تولید می ­گردد. ناودانی های تقسیم بندی های متفاوتی دارد که مهم ترین آن ها از لحاظ جنس و وزن است. چنان چه قصد خرید ناودانی آریان را دارید به شما پیشنهاد می ­کنم حتما با مشاوران مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

قیمت ناودانی آریان

در بازار پر التهاب این روز ها یکی از اصلی ترین مواردی که ثابت نگه داشتن آن بسیار سخت است قیمت ناودانی آریان است. وقتی یک محصول جدید را می خرید متناسب با بودجه ای که برای پروژه ای مشخص تخصیص یافته است اقدام به تهیه می ­نمایید.  خرید ناودانی آریان نیز بر اساس قیمتی که از سوی تولید کننده اعلام شده صورت می ­پذیرد. تولید کننده برای اعلام قیمت آن به عواملی که در قیمت آن تاثیر گذار است توجه می ­نماید.

مهم ترین این عوامل وزن، جنسريال قیمت جهانی ارز و غیره است. این عوامل به طور مستقیم در قیمت روز ناودانی آریان تاثیر گذار است و عوامل غیر مستقیم دیگری نیز در آن تاثیر گذار است که می توان به هزینه حمل و نقل نیز اشاره نمود. از سوی دیگر نوسان قیمت ارز نیز در کاهش یا فازایش قیمت لحظه ای ناودانی آریان تاثیر گذار است چرا که قسمتی از مواد اولیه از خارج از کشور تامین می ­گردد.

کاربرد ناودانی آریان

ناودانی بر اساس وزنی که تولید می شود کاربرد های متفاوتی دارد و می تواند در زمینه­ های مختلفی چون ساخت خانه، مجتمع تجاری، مغازه، ساخت کشتی، ساخت هواپیما، ساخت ماشین های باری مثل کامیون، تعمیر بنا های ساخته شده و غیره به کار رود.

البته استفاده از ناودانی آریان بر اساس وزن آن است چرا که انواع ناودانی سنگین برای کار  هایی نظیر ساختمان سازی و کشتی سازی که نیاز به ناودانی مستحکم تر دارد استفاده می ­گردد و ناودانی سبک نیز در زمینه هایی مثل تعمیر بنا های ساخته شده و یا ترمیم اتاقک کشتی و غیره به کار می ­رود. توجه به این نکته ضروری است که انتخاب ناودانی آریان باید بر اساس نیاز سنجی صحیح انجام شود تا بتواند کاربرد مفید و مناسبی داشته و برای خریدار نیز مناسب باشد.

وزن ناودانی آریان

همان طور که گفته شد ناودانی آریان در دو نوع ناودانی سبک و ناودانی سنگین تولید می گردد. این وزن در زمینه­ های کاربردی آن نیز تاثیر گذار است. به همین دلیل باید از ناودانی آریان با شناخت وزن دقیق و مشخصات آن استفاده کرد. ناودانی آریان بر اساس استاندار طرح شده در جدول اشتال تولید می ­شود.

جدول اشتال همان جدولی است که اغلب تولید کنندگان برای تولید استاندار ناودانی بدان استناد می ­کنند. ناودانی آریان که از وزن آن از جدول پایین تر باشد به نام ناودانی آریان سبک و برابر با وزن جدول اشتال باشد بنام ناودانی آریان سنگین تولید و عرضه می شود. همچنین در وزن ناودانی جنس و ابعاد نیز تاثیر گذار است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .