لیست وزن

   

  قیمت نبشی نستا

  تاریخ به روز رسانی :9:011402/09/09
  کدشرحقیمتسایزضخامتطول شاخهواحدمحل بارگیری
  1نبشی 2*40*40 نستاتماس40*40*226کیلوگرمکارخانه تهران
  2نبشی 2.5*40*40 نستا27,70040*40*2.52.56کیلوگرمکارخانه تهران
  3نبشی 3*40*40 نستا27,50040*40*336کیلوگرمکارخانه تهران


  نبشی نستا چیست؟

  نبشی نستا پروفیلی است که با دو مشخصه اندازه بال ها و ضخامت شناخته شده می‌ باشند. نبشی نستا با ابعادی برابر با ۳۳ تا ۴۰ میلی متر و با ضخامتی معادل با ۴ تا ۲.۵ میلی متر در این کارخانه ساخته و عرضه می‌ شود.

  قیمت نبشی نستا

  نبشی ها از جمله اجزای اصلی در ساخت و ساز به خصوص در صنعت ساختمان سازی است. بر اساس این، قیمت دقیق نبشی نستا جهت تولید کنندگان و مهندسان خیلی مهم بوده و در بر آورد هزینه های تولید اثر گذار است. به همین دلیل جهت کنترل هزینه های لازم  جهت اجرای یک سازه، باید همواره به قیمت روز نبشی نستا توجه نمود. در حالت کلی توجه به عوامل موثر در تعیین قیمت نبشی این امکان را فراهم می کند که تخمین نسبی انجام دهید. بعضی از این عوامل شامل نوع ابعاد ، نحوه ساخت ، کیفیت مواد اولیه و وزن است.

  کاربرد نبشی نستا

  نبشی یکی از قطعات فولادی پر کاربرد در صنعت ساختمان و ساخت و ساز است که در جنس و شکل های مختلفی ساخته و عرضه می گردد. نبشی نستا جهت اهداف خیلی زیادی استفاده می شود :

  • تقویت : هر چه نبشی فلزی بزرگ تر باشد ، امکان تحمل وزن و بار بیش تری را هم خواهد داشت. هنگامی که نبشی به گوشه سازه مورد نظر جوش داده شود، میزان تحمل بار را افزایش می دهد و باعث بهبود طول عمر آن می گردد.
  • تکیه گاه : یکی از موارد کاربردی و استفاده شایع از نبشی های نستا، تکیه گاه بودن قلاب برای شیب بندی است ، که به طور معمول با زاویه عمود بر دیوار وصل می شوند. نبشی های آهنی معمولا برای مفاصل مهار بندی ، نگه داشتن اجزای مختلف در محل دارای کاربرد است.

  وزن نبشی نستا

  نبشی نستا مثل دیگر مقاطع فولادی ، دارای جداول اشتال مخصوص خود را دارد که کلیه ابعاد ، ضخامت و وزن های آن ها در این جدول اشتال نبشی وجود دارد . برای دستیابی به وزن نبشی نستا باید از فرمول زیر استفاده کنید :

  ارتفاع بال نبشی (متر) * طول نبشی (متر) * ضخامت نبشی (متر) * 7850 * 2 = وزن نبشی (کیلوگرم)


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .