تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت نبشی فولاد اسپیرال

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:08
کدشرحقیمتسایزوزن هر شاخهضخامتطول شاخهواحدمحل بارگیری
1نبشی 2*30*30 اسپیرال24,3502*30*306.526کیلوگرمکارخانه اسپیرال
2نبشی 2*40*40 اسپیرال24,3502*40*409.526کیلوگرمکارخانه اسپیرال
3نبشی 2*25*25 اسپیرال26,15025.*25*25.526کیلوگرمکارخانه اسپیرال
4نبشی 3*25*25 اسپیرالتماس25.25*3736کیلوگرمکارخانه اسپیرال
5نبشی 3*30*30 اسپیرال24,15030*30*38.536کیلوگرمکارخانه اسپیرال
6نبشی 3*40*40 اسپیرال23,9003*40*401236کیلوگرمکارخانه اسپیرال
7نبشی 4*25*25 اسپیرالتماس25*25*49.546کیلوگرمکارخانه اسپیرال


نبشی اسپیرال چیست؟

 اگر که با ساختمان سازی و ساخت و ساز آشنایی داشته باشید قطعا نام نبشی را شنیده اید. نبشی ها از فولاد های بسیار پر مصرف هستند  که انواع  و کاربرد های مختلفی دارند. یکی از با کیفیت تریت انواع این نبشی ها نبشی اسپیرال است که کارایی بسیار زیادی  در صنعت و ساختمان سازی دارد.

نبشی و انواع آن

پروفیل ها در انواع مختلفی مانند پروفیل های باز و پروفیل های بسته تولید می شوند  و درصنعت و ساختمان سازی کارایی بسیار مختلفی دارند . نبشی اسپیرال از آن دسته پروفیل های باز است که شکل  آن همانند حرف L انگلیسی می باشد و دو ضلع عمود بر یکدیگر دارد. این ضلع ها بال نام دارند و نبشی ها را بر اساس اندازه همین بال ها در دو نوع نبشی بال مساوی و نبشی بال نامساوی تولید می کنند.

نبشی های مختلفی در کارخانه ها تولید و به بازار نمود داده می شود. همچنین این نبشی ها را هم براساس اندازه بال هایشان و هم بر اساس جنس و مواد استفاده شده در آن ها  دسته بندی می کنند. برخی از این نبشی ها عبارتند از: نبشی گالوانیزه، نبشی آلومینیوم، نبشی استنلس استیل و … علاوه بر این نوع از نبشی ها نوع دیگری هم به نام نبشی اسپیرال نیز وجود دارد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

معرفی نبشی اسپیرال

برای ساختن نبشی اسپیرال از شمش هایی که کیفیت بسیار بالایی دارند استفاده می شود و مواد شیمیایی استفاده شده در این نوع از نبشی ها از بهترین مواد ها می باشد. به همین خاطر است که  نبشی اسپیرال را از بهترین نوع نبشی می دانند و در طرح های مهم ساختمانی از آن استفاده می شود. دو نوع نبشی وجود دارد :  نبشی سبک و نبشی سنگین که نبشی اسپیرال از نوع نبشی های سبک و نبشی های با  بال مساوی نیز می باشد. که به این نوع از نبشی، نبشی نورد گرم دیده بال مساوی  گفته می شود و از آن در اندازه های مختلفی تولید می شود.

کاربرد نبشی اسپیرال

از نبشی ها در ساختمان سازی و صنعت نیز  استفاده های زیادی می شود و در ساختن ستون ها، اتصال پل ها به ستون ها و اتصال تیر آهن ها به بیم ها از نبشی ها استفاده فراوانی می کنند. و همچنین ازنبشی هایی مانند نبشی اسپیرال در مواردی مثل ساخت دکل های انتقال نیرو، ساخت اتاق آسانسور، اتصالات مختلف در سازه ها، انواع ماشین های صنعتی، استفاده در بادبند های مختلف و … استفاده می شود.

محاسبه وزن نبشی اسپیرال

معمولا انواع نبشی‌ ها در بازار به صورت شاخه‌ های 6 و 12 متری وجود دارند که با توجه به نوع کاربرد آن می ‌توان در هنگام خرید به  اندازه های مختلف برش داد. نبشی اسپیرالی موجود  در بازار بیش تر به صورت شاخه‌ های 6 متری  است. برای اندازه گیری وزن نبشی اسپیرال، از جدول استانداردی که مربوط به تولید این نبشی است  استفاده می ‌شود.

قیمت نبشی اسپیرال

این نوع از نبشی ها به دلیل  کیفیت بسیار بالایی که نسبت به نبشی های دیگر دارد از قیمت بالاتری هم  برخوردارند اما مانند انواع دیگر از آهن آلات قیمت نهایی آن ها  به نرخ جهانی آهن بستگی  دارد که آن هم به قیمت دلار و ارز بستگی دارد. برای  دریافت اطلاعات  بیش تر از آخرین قیمت نبشی اسپیرال می توانید با کارشناسان با تجربه مجموعه آهن آنیل تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره آن ها استفاده کنید .همچنین  شما می توانید برای اطلاع از قیمت نبشی، قیمت ناودانی، ورق فلزی و محصولات دیگرهم با این مجموعه  تماس حاصل فرمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .