تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت نبشی سدید

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزوزن هر شاخه(kg)ضخامتطول شاخهواحدمحل بارگیری


نبشی سدید چیست؟

نام نبشی برای افراد فعال در صنایع و زمینه های مختلف بسیار آشنا به حساب می آید. نبشی در حوزه های مختلف که نیز ابه قطعه ای شبیه به L دارد کاربرد دارد. تولید نبشی سدید در ابعاد و سایز های مختلف انجام  می گردد. نحوه تولید این محصول به دو صورت نورد سرد و نورد گرم می باشد. محصولی تولید شده از طریق هر کدام از این روش های کارایی منحصر به فرد خود را دارد که به وسیله سازنده تعیین و خریدار با توجه به نیاز خود آن را خریداری می کند.

قیمت نبشی سدید

قیمت نبشی سدید با توجه به تغییرات لحظه ای دلار، به طور لحظه ای تغییر می کند و به دست آوردن قیمت به روز واقعی فقط از سازنده یا نمایندگی های مجاز آن انجام می شود. عواملی مختلفی مانند وزن، جنس و ضخامت نیز بر قیمت آن اثر گذار است. علاوه بر این، به علت هیه مواد اولیه از خارج از کشور، نوع روابط اقتصادی و سایسی حاکم بر جامعه و کشور های اطراف  نیز در قیمت روز نبشی سدید اثر می گذارد. همچنین یکی دیگر از این عوامل را می توان به هزینه حمل و نقل و سایر عوامل پنهان اشاره کرد.

کاربرد نبشی سدید

نبشی سدید در حوزه های مختلفی کاربرد دارد که در زیر به آن اشاره شده است:

  • جهت ساخت اسکلت یا شکل اولیه ساختمان
  • جهت تولید قالب درب و پنچره
  • جهت ساخت خرپا
  • جهت نمای ساختمان ها
  • جهت ساخت اسکلت یا همان اتاق کشتی
  • ساخت اتاقک ماشین های باری
  • جهت وصل کردن دو قطعه به هم به صورتی که نیز به اتصال نبشی دارد.

این حوزه ها از مهم ترین کاربرد نبشی سدید به شمار می آید که برای سایر بنا ها نیز کاربرد دارد. علاوه بر این، نوعی از نبشی های پی وی سی هم هست که در صنایع تزیینی مانند بوفه و تخت استفاده می شود که دارای ضخامت، جنس و وزن متفاوت تری نسبت به بقیه است.

وزن نبشی سدید

نبشی سدید ابعاد مختلفی دارد که در نتیجه وزن متفاوتی خواهد داشت. علاوه بر این، سایز نبشی سدید در ابعاد تا 300 میلی متری نیز ساخته می شود. ضخامت، ابعاد و جنس نبشی سدید نیز بر وزن آن اثر گذار است. علاوه بر این، یکی ار نکات مهم در ساخت نبشی سدید این است که تولیدات این کارخانه با توضیحات کامل هر یک بر روی سایت عرضه می گردد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .