تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله و پروفیل حداد گستر کچو

تاریخ به روز رسانی :-8:31
کدشرحقیمت سایزضخامتحالتواحدمحل بارگیریواحد


لوله و پروفیل حداد گستر کچو

در صنعت ساختمان سازی از مصالح مختلف و متفاوتی استفاده می‌شود که بهترین و رایج‌ترین آن ها لوله و پروفیل هستند اگر بخواهیم به صورت لغتی به مفهوم پروفیل بپردازیم باید بگویم که پروفیل از نظر لغتی یعنی ثابت بودن مقطع اما چرا از این لغت در صنایع ساختمانی استفاده می کنند؟ اگر بخواهیم به صورت لاتین به معنی پروفیل بپردازیم باید بگوییم که پروفیل یعنی فلزی که در ساخت درب و پنجره ها استفاده می شود. پروفیل ها دو نوع هستند، دو نوع باز و بسته که در ابعاد و ضخامت های مختلفی تولید و وارد بازار شدند همچنین کاربرد های مختلفی دارند و می توانند در صنایع مختلف نیز استفاده شوند اما بیشترین کاربرد آن ها در ساختمان سازی است.

کاربرد لوله و پروفیل حداد گستر کچو

می توان از پروفیل برای ساخت تسمه، تیر آهن، میلگرد، نبشی، ناودانی استفاده کرد. یکی از انواع معروف پروفیل های باز پروفیل باز با سطح مقطع زد می باشد که در ساخت و ساز های بزرگ از آن ها بهره می گیرند. زمانی که شما می‌خواهید سقف یک سالن بزرگ مانند: سوله ها، سالن های ورزشی، انباری و پارکینگ ها را بزنید می‌توانید از پروفیل‌ زد استفاده کنید. از پروفیل های بسته نیز برای ساخت لوله، قوطی، پروفیل درب و پنجره، pvc و کرکره برقی استفاده می شود.

تولید لوله و پروفیل حداد گستر کچو

 لوله و پروفیل ها به روش های مختلفی در کارخانه های مختلف تولید می‌شوند اما در اینجا به شیوه تولید پروفیل در کارخانه حداد گستر کچو می‌پردازیم:

مرحله اول تامین کردن مواد اولیه است امروزه شاهد وجود مواد اولیه در هر کارخانه ای هستیم.

ورق های فولادی که برای ساخت لوله و پروفیل استفاده می‌شود باید حتماً خواص و استانداردهای لازم را داشته باشند تا برای تولید محصول نهایی مشکل ایجاد نکنند مثلاً یک فولاد باید شامل: سیلیس، کربن، گوگرد، فسفر، منگنز و غیره باشد.

ورق های فولادی که وارد کارخانه می شوند آن ها را به ابعاد و ضخامت های مختلفی تقسیم بندی می کنند.

سپس ورق ها را وارد دستگاه های برش کرده و ورق ها از غلتک ها عبور می کنند که باعث صاف شدن آن ها می شود.

 مرحله سوم تولید لوله و پروفیل می باشد که دو روش مستقیم و غیر مستقیم برای ساخت لوله و پروفیل وجود دارد و بسته به روش آن کارخانه متفاوت می‌شود معمولاً همه پروفیل های باز را به روش مستقیم تولید می کنند.

 همه دستگاه‌هایی که برای تولید لوله و پروفیل استفاده می شوند قسمت تغذیه نوار، گیوتین، جوش سر و ته، انباره و فرمینگ را دارند و در نهایت لوله و پروفیل ساخته می شود.

انواع مختلف پروفیل و قیمت آنها

به ان دسته از پروفیل هایی که برای ساختمان و صنعت ساختمان سازی به کار می روند پروفیل ساختمانی می‌گویند که برای ساخت در و پنجره ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و پروفیل صنعتی نیز در صنایع مختلف از جمله صنایع خودروسازی و نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرند. درباره پروفیل ها نیز بدانید که دارای چهار نوع ساختمانی، کامپوزیتی، آلومینیومی و گالوانیزه هستند. قیمت لوله و پروفیل حداد گستر کچو به صورت روزانه در سایت آهن آنیل قابل مشاهده است. و یا اینکه شما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و قیمت به روز لوله و پروفیل حداد گستر کچو را بپرسید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .