تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق رنگی گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:34
کدشرحقیمتضخامتسایزاستانداردواحدحالتمحل بارگیری
1ورق رنگی قرمز 0.5 رول 1250 سمنان51,1000.512503000کیلوگرمرولکارخانه
2ورق رنگی سفید 0.5 رول 1250 سمنان51,1000.512509016کیلوگرمرولکارخانه
3ورق رنگی نارنجی 0.5 رول 1250 سمنان51,1000.512502004کیلوگرمرولکارخانه


شرکت کارخانجات نورد و لوله سمنان در سال 1372 با انگیزه تولید لوله و پروفیل توسط آقای رسول دانیال زاده تأسیس گردید. به دنبال توسعه کارخانه در سال 1385 خط تولید ورق گالوانیزه با ضخامت های 25/0 تا 3 میلیمتر در دو خط گالوانیزه و ورق رنگی با ضخامت 25/0 تا 25/1 در مسیر تولید قرارگرفت. مجموعه کارخانجات نورد و لوله سمنان در چهار محل و مجموعاً به مساحت 193 هزار مترمربع احداث شده است. درحال حاضر ظرفیت اسمی تولید ورق رنگی نورد و لوله سمنان 150 هزارتن در سال است.

 

محصولات کارخانجات نورد و لوله سمنان

محصولات فولادی این کارخانه به شیوه نوردگرم تولید می شوند. از مزیت های ورق های گالوانیزه کارخانه نورد و لوله سمنان که پایه اصلی تولید ورق رنگی است ، رنگ پذیری مناسب ، هزینه کمتر در بازسازی ، قابلیت عملیات جوشکاری ، فرم پذیری بالا و قابل قبول و مقاومت بیشتر دربرابر خوردگی و پوسیدگی است.

 

وزن رول های ورق رنگی نورد و لوله سمنان

وزن ورق رنگی نورد و لوله سمنان بین 4 تا 9 تن است البته رول های رنگی دارای تلرانس وزنی 3 تن هستند.

 

فرمینگ یا طرح های ورق رنگی نورد و لوله سمنان

دارای انواع سینوسی یا کرکره ای ، شادولاین ، ذوزنقه ، طرح سفال ، پالرمو ، دامپا یا لمبه ، زیرپانلی یا کانکس ، جنوا یا ایتالیایی و طرح های دیگر است.

 

ضخامت های موجود در بازار

درحال حاضر از ضخامت 16/0 میلیمتر تا 7/0 میلیمتر در بازار موجود هستند. چنانچه ضخامت بیشتری موردنظرتان باشد می بایست به صورت سفارشی عمل نمایید که شرایط خاص خود را ازجهت میزان درخواست تناژ دارد. یک نکته در اینجا قابل ذکر است که عرض مفید ورق های رنگی کرکره ای از 88 سانتیمتر تا 25/1 متر متغیر است.

 

معرفی ورق رنگی نورد و لوله سمنان

این ورق ها هم به صورت رول و هم به صورت شیت فابریک ارائه می شوند. رنگ های تولیدی عبارتند از : سفید یخچالی ، قهوه ای سوخته ، نارنجی ، پرتقالی ، آبی ، قرمز ، سبز ، آبی نیسانی ، سبز روشن ، سفید معمولی ، صورتی ، بنفش ، کرم و جگری.

 

طرح های ورق رنگی نورد و لوله سمنان

کرکره ای یا سینوسی درشت و ریز ، ذوزنقه ای ، شادولاین ، سفالی در طرح های: سوئد ، ایتالیائی ، چین ، ژاپن ، فرانسه ، بهمن ، تیارا یا تایوان . البته این نکته قابل ذکر است که باتوجه به نیازها و نوآوری های جدید ، روزانه طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه می شوند که آلبوم آنها در سایت کارخانه قابل مشاهده است.

 

نحوه تولید ورق رنگی نورد و لوله سمنان

در ابتدای کار کلاف های گالوانیزه که محصول کارخانجات نورد و لوله سمنان است به ماشین دوخت منتقل می شوند. نظر به انجام مراحل تولید ورق رنگی به صورت پیوسته ، لبه های کلاف به یکدیگر توسط دستگاه های اتوماتیک جوش داده می شوند. مراحل بعدی شامل شستشو و تمیز کردن رو و پشت ورق های گالوانیزه است تا علاوه بر اینکه رنگ ها کاملاً جذب بافت ورق گالوانیزه شوند از سویی دیگر دچار تار شدن یا چرک شدن رنگ ها نگردد. در مراحل بعدی پس از انتقال رنگ آستر و مراحل پخت در کوره ، و بعداز مرحله خنک سازی ، رنگ رویه و اصلی به روی رنگ آستر کشیده می شود.

در این مرحله با دو عملیات پخت در کوره و دادن بار مثبت و منفی ، دانه های رنگی ذوب شده و با ملکول های ورق گالوانیزه از یک جنس می شوند و به اصطلاح رنگ ها به خورد بافت ورق می رود. در مرحله بعد و پس از خنک سازی طرح ها و الگوها بر روی ورق های رنگ شده توسط دستگاه های نورد و پرس ایجاد می گردد. در آخرین مرحله کلاف های آماده به قسمت برش و رول رفته و به صورت کلاف یا شیت ضمن تعیین وزن هر کلاف یا شیت  به انبار جهت فروش انتقال می یابند.  

 

نحوه قیمت و خرید ورق رنگی نورد و لوله سمنان

بدیهی است که باتوجه به نوسانات قیمت ها اعم از اجناس اولیه و هزینه های جنبی مثل کارگر، حمل و نقل و غیره اعلام یک قیمت ثابت برای حتی چند روز امکان پذیر نیست. بدین لحاظ با مراجعه به سایت رسمی کارخانه یا تماس با کارشناسان فروش در کارخانه و یا مراجعه به سایت نمایندگی ها و فروشگاه های موردتأیید کارخانه قادرخواهید بود از آخرین قیمت ورق رنگی نورد و لوله سمنان مطلع شوید و شرایط فروش اطلاع کافی به دست آورید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .