تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت کارتن پلاست رول

تاریخ به روز رسانی:1403/03/319:19
کدشرحقیمتضخامت(mm)طولرنگواحد
1رول کارتن پلاست 300 گرمی21,000250درخواستییک متر مربع
2رول کارتن پلاست 320 گرمیتماس250درخواستییک متر مربع
3رول کارتن پلاست 450 گرمی31,500350درخواستییک متر مربع


 کارتن پلاست رول

کارتن پلاست انواع مختلفی دارد. از این انواع می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم و در آخر نیز به کارتن پلاست رول بپردازیم.

کارتن پلاست رول چیست؟

اگر شما هم مانند خیلی از کاربران ما می خواهید بدانید که این کارتن ها چه هستند و چگونه به وجود می آیند ما را همراهی کنید.  کارتن پلاست از دو ورق خارجی مسطح به وجود می آیند.  لازم به ذکر است که جنس این کارتن ها از پلاست شیت است و ماده اولیه آن از پروپیلن است.  این پروپیلن وارد دستگاه اکسترود می شود و بعد غلتک مخصوص به محوطه سرد کننده وارد می شود و به کارتن ها شکل می دهد. بعد از این که ورق ها با ضخامت های متفاوت تولید می شوند بسته بندی می شوند و به انبار فرستاده می شوند. باید خدمتتان عرض کنیم که این کارتن ها در مقابل مواد شیمیایی و عوامل فیزیکی بسیار مقاوم است. نوسان های حرارتی بین منفی ۲۰ و مثبت ۸۰ هستند.  ضخامت این کارتن ها از ۲ تا ۱۲ میلی متر است و طول و عرض آن نیز بنا بر انتخاب مشتری ساخته می شود.

کاربرد کارتن پلاست رول

شایان ذکر است که مشتری می تواند انتخاب کند که ورق کارتن پلاست آنتی یووی،  آنتی استاتیک ، نانو پلاست و آنتی فایر باشد.  این اصطلاحات به ترتیب به معنی ضد آفتاب،  ضد بار الکتریکی، ضد میکروب و نسوز هستند. حال به سراغ کاربرد کارتن پلاست رول می پردازیم.  وزن کارتن پلاست رول  خیلی کم است.

به همین دلیل و کیفیت خیلی بالایی که دارند در خیلی از صنایع مثل صنعت کشاورزی،  بسته بندی کاشی و سرامیک،  مواد غذایی،  سوله سازی، تبلیغات، ساخت و ساز و غیره کاربرد دارند. علاوه بر این صنایع صنعت خودرو سازی خیلی به این کارتن ها مدیون است.  کسانی که باغ میوه دارند نیز می توانند از این کارتن ها استفاده کنند. مقاومت این کارتن ها اجازه ی آسیب به میوه جات و صیفی جات را نمی دهد و از آن جایی که این کارتن ها ضد آب هستند انتخاب آن ها بهترین کار است.

قیمت  کارتن پلاست رول 

لازم به ذکر است که عوامل زیادی دست به دست یک دیگر می دهند تا این کارتن ها به وجود بیاید قطعا این عوامل نیز در قیمت گذاری موثر هستند. قیمت دقیق کارتن پلاست رول به گاراژ در هر متر مربع بستگی دارد. افزایش قطر کارتن و هم چنین طول و عرض آن نیز در تعیین قیمت موثر هستند . از آن جایی که قیمت مواد پتروشیمی دائم در نوسان است قیمت روز کارتن پلاست رول نیز تغییر می کند.

پس با توجه به این تفاسیر ما نمی توانیم یک قیمت مشخص به شما اعلام کنیم. چنان چه قصد دارید کارتن پلاست رول را تهیه کنید و با کمک آن شکل تازه ای به کسب و کار خود ببخشید می توانید از طریق همین سایت لیست قیمت ها را چک کنید و یا این که از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناس های ما تماس بگیرید و تمام سوال هایی که در مورد قیمت لحظه ای کارتن پلاست رول  دارید از آن ها بپرسید تا آن ها به طور مفصل برای شما توضیح بدهند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .