تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل ساختمانی 4

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:23
کدنامقیمتسایزضخامتطولواحد تحویل
1پروفیل 60*6045,46060*6046متریکیلوگرمکارخانه
2پروفیل 70*7045,46070*7046متریکیلوگرمکارخانه
3پروفیل 80*4045,46040*8046متریکیلوگرمکارخانه
4پروفیل 80*6045,46060*8046متریکیلوگرمکارخانه
5پروفیل 90*9045,46090*9046متریکیلوگرمکارخانه
6پروفیل 120*12045,460120*120412متریکیلوگرمکارخانه


پروفیل های ساختمانی یکی از پر کاربرد ترین و اساسی ترین مقاطع فولادی به کار رفته در امور مربوط به ساختمان سازی می باشد. پروفیل های ساختمانی به طور معمول در انواع مختلف و گوناگونی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. به طور کلی پروفیل در لغت به معنای تمامی مصالح ساختمانی اعم از میلگرد، تیرآهن و سایر مصالح می باشد ولی در اصطلاح بازاری پروفیل به قوطی های توخالی گفته می شود که از فرایند شکل دادن به ورق های فولادی تولید می شوند. پروفیل ساختمانی با ضخامت 4 میلی متر یکی از پروفیل های پر کاربرد در ساختمان سازی می باشد.

این دسته از پروفیل ها به طور معمول به روش نورد گرم و با استفاده از ورق سیاه st 37 تولید می شوند. این نوع از پروفیل ها در واقع از جمله محصولات فلزی می باشند که در دسته قوطی های ساختمانی قرار گرفته و از قابلیت جوش پذیری و ظرافت بالایی نیز برخوردار می باشند. نوع ورق استفاده شده در تولید این نوع از پروفیل های ساختمانی از نوع st 37 می باشد که تمامی آن ها مطابق با استانداردهای  IS G3466 ، DIN 2395  تولید می شوند.

قیمت پروفیل ساختمانی 4

قیمت تمام شده جهت خرید پروفیل ساختمانی 4 به عوال متعددی از جمله وزن پروفیل ها و کارخانه تولید کننده آن ها بستگی دارد. همچنین ورقی که در تولید این پروفیل ها استفاده شده نیز می تواند بر قیمت نهایی پروفیل ساختمانی 4 موثر باشد.

از آن جایی که این نوع از پروفیل های ساختمانی در گروه پروفیل های سبک قرار می گیرند در مقایسه با سایر انواع پروفیل های صنعتی و پروفیل هایی که از وزن بالا تری برخوردار هستند، قیمت کم تری دارند. به دلیل نوسان هایی که در بازار آهن آلات وجود دارد برای اطلاع از قیمت دقیق پروفیل های ساختمانی 4 بهتر است که به قیمت های روزانه و به روز شده پروفیل ها مراجعه نمایید تا دقیق ترین اطلاعات در مورد قیمت های روزانه آن ها را برای خرید پروفیل ساختمانی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

کاربرد پروفیل ساختمانی 4

این دسته از پروفیل های ساختمانی همانند اسیر قوطی های آهنی بوده که اصلی ترین کاربرد آن ها در استحکام بخشیدن به سازه ها بوده و از این طریق نیز می توانند هزینه های تمام شده در ساخت سازه های مختلف را در طی بلند مدت کاهش دهند.

وزن پروفیل ساختمانی 4

وزن پروفیل  ساختمانی 4 به عوامل متعددی بستگی دارد و اصولا وزن پروفیل های ساختمانی را بر اساس این فاکتور ها می سنجند. از جمله مهم ترین و اصلی ترین این فاکتور ها می توان به ضخامت و طول و عرض پروفیل های ساختمانی اشاره نمود. شما می توانید با در دست داشتن این مقادیر به آسانی اقدام به محاسبه وزن پروفیل ساختمانی مورد نظر خود نمایید.

وزن محصولات فولادی یکی از مهم ترین عواملی است که بر قیمت این محصولات تاثیر مهمی می گذارد؛ از این رو بهتر است پیش از اقدام به خرید انواع پروفیل های ساختمانی نسبت به محاسبه دقیق و کامل وزن پروفیل مورد نیاز خود اقدام نمایید. وزن پروفیل ها همچنین به چگالی و جرم موجود در پروفیل های مربوطه نیز بستگی دارد که وزن دقیق آن ها را می توان طی محاسبات دقیق ریاضی به دست آورد. برای محاسبه وزن پروفیل ساختمانی 4 به صورت دستی می توانید از این فرمول استفاده کنید:

تعداد * طول به کار رفته بر اساس متر * وزن مخصوص پروفیل بر اساس کیلوگرم وزن پروفیل (کیلوگرم)


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .