تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق آلومینیوم آجدار پارس آلومان کار

تاریخ به روز رسانی :1403/04/0210:01
کدشرحقیمتآلیاژضخامت(m)حالتابعادبرندمحل بارگیری
1ورق آلومینیوم آجدار ۱ 213,64010501شیت2000*1000پارس آلومان کاربنگاه تهران
2ورق آلومینیوم آجدار ۲ 213,64010502شیت2000*1000پارس آلومان کاربنگاه تهران


ورق آلومینیوم آجدار پارس آلومان کار

ما امروز قرار است که در رابطه با ورق آلومینیوم اجدار پارس آلومان کار و این که ورق الومینیوم اجدار پارس آلومان کار چیست؟ با یک دیگر صحبت کنیم.  قطعا همه ی شما یک سری اطلاعات کلی در رابطه با فاز الومینیوم دارید و می دانید که چه قدر این فلز در صنایع مختلف کاربرد دارد ‌ این فلز قابلیت چکش خواری و شکل پذیری دارد و شما می توانید آن را به هر شکلی که می خواهید در آورید.  مقاوم‌ بودن در مقابل خورگی و هم چنین زنگ زدگی از دیگر دلایل استفاده از این فلز است. اگر بخواهید در رابطه با شکل گیری این ورق آلومینوم آجدار بدانید نیز باید خدمتتان عرض کنیم که مهندس ها الومینیوم را با ترکیبات مخصوص مخلوط می کنند و آن را در قالب های مخصوص می ریزند و سپس در دستگاه مخصوص قرار می دهند. و پس از این که فرآیند مورد نظر انجام شد منتظر می مانند تا ورق به دست آمده سرد شود و سپس برای آجدار کردن آن با غلطک ب  روی آن طرح می زنند.

قیمت ورق آلومینیوم آجدار پارس آلومان کار

کاربرد ورق الومینیوم اجدار پارس آلومان کار

قطعا این محبوبیت که ذکر کردیم موجب می شود که ما این فلز را در صنعت های زیادی مشاهده کنیم. در این بخش به کاربرد ورق آلومینیوم آجدار پارس آلومان کارمی پردازیم.  شما می توانید از این ورق ها برای کف پوش سالن هایی که بهداشت خیلی در آن ها مهم است استفاده کنید، اگر دامداری و یا مرغ داری دارید می توانید از آن استفاده کنید، کارخانه کاغذ سازی، راه آهن، ساخت پله ها، راه پله، پل ها ، تابلو های شیب دار ، دکور های داخلی و خارجی، ساخت های محافظتی و خیلی صنایع دیگر از این ورق ها استفاده می کنند.  اگر شما نیز مانند خیلی دیگر از افراد دیگر درباره قیمت ورق آلومینیوم آجدار پارس آلومان کار  بدانید ما را در بخش بعد نیز همراهی کنید تا نکاتی را  در این باره خدمتتان عرض کنیم.

قیمت ورق الومینیوم آجدار پارس آلومان کار

شایان ذکر است که چندین المان در تعیین قیمت روز ورق الومینیوم آجدار پارس آلومان کار وجود دارد برای مثال وزن ورق آلومینیوم آجدار خیلی مهم است قطعا که هر ورق سنگین تر باشد مقاومت خیلی بیش تری دارد و طبیعتا قیمت بیش تری دارد و همچنین اندازه ی ورق ها نیز خیلی مهم است و ضخامت نیز قیمت را جا به جا می کند. شما می توانید به دو روش حضوری و هم چنین غیر حضوری خرید خود را انجام بدهید. شما می توانید به محل فروش این ورق ها بروید و جنس را از نزدیک ببینید و خرید خود را انجام بدهید اما از طرف دیگری هم مجبور می شوید که چندین ساعت در ترافیک بمانید و کلی هزینه کنید اما یک راه سریع تر نیز وجود دارد و آن این است که وارد سایت ما شوید و قیمت روز را بررسی کنید و در صورت تایید ورق الومینیوم اجدار را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن را در محل دلخواه خود تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .